fbpx
728 x 90

5 причин обрати Топенд Плюс®

5 причин обрати Топенд Плюс®

Новий імунний сорт сливи від розсадника «Голланд Плант» розширює можливості садівників України

Все тече, все змінюється…Останнім часом з шаленою швидкістю. Вже не доводиться переконувати нікого в актуальності та перевагах інновацій у садівництві. Рухатись в ногу з часом стало не просто трендом, а необхідністю.

Саме тому, ДП «Голланд Плант Україна» ні на хвилину не зупиняючись, розвиває кілька напрямків. Розсадник пропонує садівникам як високоякісні саджанці традиційних сортів яблуні, сливи, груші, черешні, вишні, персика, так і ряд інноваційних, стійких до хвороб сортів плодових культур, активно збільшуючи їх асортимент та обсяги виробництва садивного матеріалу.

Останні кілька років робота фахівців плодорозсадника зосереджувалась на розвитку напрямку виробництва саджанців стійких до хвороб сортів плодових культур (їх ще називають імунними або резистентними). Європейські садівники вже визнали значення і переваги імунних сортів у виробництві фруктів, оскільки вигода тут очевидна. Завдяки «Голланд Плант» в Україні є успішний досвід у впровадженні імунних сортів у садівництво. Всі сорти ліцензійні і внесені до Реєстру сортів рослин України.

Чому саме імунні сорти?

– Саджанці імунних сортів, які виробляє плодорозсадник ДП «Голланд Плант Україна», надають можливість суттєво підвищити рентабельність саду. Витрати на засоби захисту рослин можна істотно зменшити, що значно знижує собівартість продукції. Ці сорти завдяки своїй резистентності дають можливість досягти гарних результатів також і початківцям, які ще не мають значного досвіду роботи з плодовими деревами.

– Імунні сорти є основою органічного садівництва, частка якого в Європі вже досягає 10-15% і постійно зростає. Таким чином, садівник отримує можливість задовольнити зростаючий попит споживачів на здоровий продукт з меншою кількістю залишкових хімічних речовин, водночас істотно підвищивши рентабельність свого виробництва.

– Саджанці імунних сортів, які виробляє плодорозсадник ДП «Голланд Плант Україна», створюють безпечну основу для закладки високоякісного, прибуткового саду.

Що нового відбулось у житті Голланд Планту за останній період часу?

Добре відомо, що в Україні компанія вже кілька років успішно розвиває ряд інноваційних проектів. Плодорозсадник не стоїть на місці, втілюючи в реальність нові ідеї та розширюючи можливості українських садівників. Не зупиняючись на досягнутому, підприємство постійно розвиває напрямок виробництва саджанців новітніх імунних сортів плодових культур.

У 2019 році українським садівникам було представлено одразу кілька надзвичайно цікавих сортів-новинок. Сьогодні мова йтиме про супер сорт сливи, а у наступних публікаціях Ви дізнаєтесь про найновіші сорти яблук та інших плодових культур.

Отже, у чому ж переваги сорту Топенд Плюс®?

Ліцензійний, стійкий до хвороб сорт сливи Topend Plus® користується великою популярністю і попитом у всій Європі. Чому варто обрати саме Топенд Плюс?

1. Ліцензія та ексклюзивність.

Плодорозсадник  «Голланд Плант» володіє ексклюзивною ліцензією  на сорт. Саме тому, лише тут Ви гарантовано отримаєте високоякісний, ліцензійний садивний матеріал саме цього сорту! Сорт внесено в Реєстр сортів України, що гарантує фермерам безпеку вирощування та розвитку.

2. Характеристики сорту

Кліматичні умови України є оптимальними для успішного, промислового вирощування сливи, проте її прибуткове виробництво можливе тільки за умови використання відповідних сортів. Які ж основні критерії хорошого сорту сливи? Стійкість до хвороб, ранній вступ у плодоношення, постійні і великі врожаї. Великий і привабливий плід. Ранній або пізній термін дозрівання для того, щоб продавати урожай за максимально вигідними цінами, коли на ринку вони ще / вже високі. Всі ці якості наявні у одного з найбільш популярних у всій Європі – сорту сливи Топенд Плюс®. Він входить в ТОП 10 сортів слив Німеччини. До серії ТОП відносять тільки ті сорти слив, середня маса плодів яких становить 50 і більше грам. Сорт Топенд Плюс® має 65 грам! Тому на даний момент цей сорт має найбільший розмір і масу плода в світі! Але це не єдина перевага даного сорту. Дерево середньоросле, гілки спрямовані стрімко вгору. Плантацію можна планувати з густою посадкою (5х2). Сорт рано вступає в плодоношення і потенціал врожайності надзвичайно високий.

3. Резистентність

Найціннішою характеристикою сорту є його резистентність. Сорт стійкий до вірусу Шарки (Plum pox), іржі та толерантний до моніліозу.

4. Плід.

Топенд Плюс® самозапильний. Плоди великі, покриті восковим нальотом. Смак відмінний, з високим вмістом цукру і хорошим співвідношенням фруктових кислот. (Brix 20%, загальна кислота 9,5%). М’якоть плоду світло-жовтого кольору, соковита. Кісточка легко відокремлюється від м’якоті. Маса плоду в середньому становить 65 грам. Термін дозрівання – кінець вересня.

5. Зберігання та використання

Урожай добре зберігається 4-6 тижнів. Використовують як для споживання в свіжому вигляді так і для виробництва варення і паленки, а також в’ялення.

Якщо Ви плануєте закладати прибуткову плантацію, використовуючи сортову базу, яка ще довгі роки не втратить свою новизну і комерційну цінність – фахівці компанії з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання! Компанія пропонує своїм партнерам також інші, передові сорти слив, такі як Чачанська Лепотіка, Стенлей,  Президент, Блуфрі та інші. Окрім сливи у наявності є садивний матеріал інших плодових культур; переважна частина сортів стійкі до хвороб.

Саджанці сорту дуже популярні та наявні в обмеженій кількості, тому їх вирощування і продаж здійснюються тільки за попереднім замовленням.

Ви зможете отримати відповіді на всі Ваші питання чи  замовити саджанці, зателефонувавши у “Голланд Плант Україна”!

Контакти:

Замовлення саджанців та консультування: +380503726123, +380503725574

Координатор проекту: +380503721729

Розсадник плодових та енергетичних культур ДП “Голланд Плант Україна”
Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с.Тарнівці, вул.Концівська 17.

office@hopu.com.ua
www.hopu.com.ua

Приєднуйтесь до нас в соцмережах:

FB: https://www.facebook.com/hollandplantua/
Instagram: holland_plant

Довідка:

ДП «Голланд Плант Україна» – плодорозсадник, розташований в Закарпатській області. Компанія є лідером у виробництві саджанців стійких до хвороб і звичайних сортів плодових культур, таких як яблуня, вишня, слива, черешня та абрикоса. Плодорозсадник добре відомий саме своїм інноваційним  підходом до виробництва, впровадженням передових технологій і чіткому слідуванню  тенденціям ринку, що дозволяє значно розширити потенціал садівничої галузі України та поліпшити можливості кожного окремого садівника.

Наші саджанці – Ваш успіх!

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів