fbpx
728 x 90

Monsanto використовує редагування генів для поліпшення ягід суниці

Monsanto використовує редагування генів для поліпшення ягід суниці

Очікується отримання сортів із солодшими ягодами та тривалішим періодом зберігання

Мультинаціональний агрогігант Monsanto інвестував 125 млн $ в аграрний стартап Pairwise, щоб застосувати технологію редагування генів на свіжих культурах, таких як полуниця.

Згідно з видавництвом Business Insider, ці дві компанії протягом наступних десяти років використовуватимуть технологію редагування генів CRISPR (Clustered Regularly Interspaced Short Palindromic Repeats) для поліпшення плодових культур, найімовірніше, найперше це буде використано на суниці, як результат очікують отримати сорти із солодшими ягодами та більш тривалим періодом зберігання. Джерело також повідомляє, що Том Адамс (Tom Adams), колишній віце-президент глобального біотехнологічного департаменту Monsanto, очолює новостворену Pairwise.

«Редагування генів дозволяє вирішувати проблеми, які неможливо вирішити за допомогою генетичної модифікації, і зробити це дуже швидко, – каже Том Адамс, додаючи,  – « це може бути використано на суниці, яка менш поширена, аніж, приміром, кукурудза, але має більше шансів потрапити до рук споживачів».

Хейвен Бейкер (Haven Baker), засновник та керуючий директор Pairwise, розповів Business Insider: «Ми спрямовуємо свої дії на речі, які використовуватимуть у виробничому ланцюгу, і кожен покупець виграє від цього.  Ми хочемо, щоб кожна культура ставала більш зручною у вирощуванні та доступнішою для споживачів»,  – добавив він.

Джерело: hortnews.com
1 comment
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

1 Comment

Останні новини

Найбільш коментарів