fbpx
728 x 90

Посольство Нідерландів у Києві підтримуватиме Голландський Павільйон на Fresh Business Expo 2019!

Посольство Нідерландів у Києві підтримуватиме Голландський Павільйон на Fresh Business Expo 2019!

З 3-5 грудня 2019 року Fresh Business Expo Ukraine розпочне ввосьме свою роботу. Виставка знову відбудеться у Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) у Києві.

Організатори із задоволенням повідомляють, що під час виставки буде сформовано голландський павільйон за підтримки Посольства Нідерландів у Києві.

Fresh Business Expo – єдина подія в Україні В2В формату, яка ексклюзивно орієнтована на всю ланку виробництва свіжих овочів, фруктів та ягід. Даний захід вже вкотре доводить,  що є чудовим додатковим маркетинговим інструментом для компаній на шляху створення та зміцнення бізнесу в Україні та країнах СНД.

Економіка України зросла на 4,6% протягом другого кварталу 2019 року. Темпи зростання вищі, ніж у будь-якій країні ЄС, крім Угорщини та Румунії (5,1% та 4,6%).

Україна пропонує великий потенціал постачальникам тепличних технологій, насіння та рослин, післязбирального машинного обладнання, технологій переробки та пакування, холодильного зберігання та інших супутніх товарів, оскільки українська галузь з виробництва свіжої продукції розвивається дуже швидко. Завдяки Угоді про вільну торгівлю між Україною та ЄС багато виробників знайшли нові експортні ринки в межах ЄС. Українські виробники впроваджують нові технології для того, щоб відповідати нормам безпеки харчових продуктів.

За останні три роки площі тепличних господарств з вирощування овочів в Україні поступово збільшуються. За офіційними даними, з 2016 по 2018 рік ці показники щорічно зростали приблизно на 9%. Аналітики зазначили, що найбільше зростання площі зафіксовано у 2018 році.

Рівень виробництва фруктів, овочів та ягід в Україні робить її п’ятою найбільшою країною з виробництва даної продукції в Європі.

Fresh Business Expo організовують з 2011 року. Ця виставка зарекомендувала себе як ефективний та професійно орієнтований інструмент для компаній, що зміцнюють та розширюють свої бізнес-зв’язки в Україні та країнах СНД.

Одним із ключових факторів успіху виставки є конференція «Овочі та фрукти України», яку організовує АПК-Інформ: овочі та фрукти у рамках виставки.

Конференція та виставка залучили провідних виробників, трейдерів, ключових покупців супермаркетів, імпортерів, експортерів, переробників, а також постачальників обладнання та техніки.

Для голландських компаній, які хочуть взяти участь у голландському павільйоні, діють сприятливі умови. Участь у голландському павільйоні включає організацію будівлі стендів, кейтерінг та обслуговування стійки рецепції.

За додатковою інформацією та / або пропозиціями звертайтесь:

Grimco Trade Holland
Контакт: містер Бенно Грімберг
Тел .: +31 53 478 0443
E-mail: info@grimco.nl

Або

Nova Exhibitions B.V.
Контакт: містер Куно Якобс
Тел .: +31 85 401 73 97
E-mail: info@nova-exhibitions.com

Кількість доступних місць в голландському павільйоні обмежена, і ми будемо працювати за принципом черги.

Більше інформації можна знайти на www.freshbusiness-expo.com

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів