fbpx
728 x 90

Sortex – відсортує все!

Оптичні сортувальні апарати Sortex надають замороженим ягодам, овочам та фруктам найвищу якість

У сьогоднішньому швидкому світі люди хочуть, щоб продукти відповідали їхньому ритму життя, тому вони все більше використовують заморожену їжу. Покупці потребують високоякісні заморожені ягоди, овочі і фрукти.

Виробники заморожених продуктів харчування завжди повинні дотримуватися правил їх безпечності та забезпечувати їхній якісний вигляд.

Якість досягається завдяки видаленню не повністю забарвлених та деформованих частин продукції, а також сторонніх предметів.

Сторонні предмети в заморожені продукти можуть попасти під час зберігання та переміщення будь-звідки: це можуть бути частинки гофротари, дерев’яних піддонів, пластикової упаковки. Тому вони повинні бути ідентифіковані та видалені із продукції перед пакуванням.

У такому випадку на допомогу виробникові приходить оптичний сортувальник Sortex!

Sortex – найновіша інновація, яка була сконструйована після тривалих виробничих досліджень, спеціальні функції якої призначені для досягнення найвищої продуктивності та якості.

Покращені камери InGaAS призначені для стабільної роботи, які здатні розпізнати частинки картону, дерева та пластику.

Обладнання також спроможне видаляти дрібні, пошкоджені та деформовані частинки ягідної продукції.

Тому, щоб відповідати найвищим світовим стандартам якості, а отже конкурувати за найвибагливішого споживача, українська заморожена плодоовочева продукція перед відправкою на експорт повинна піддаватися обробці на обладнанні Sortex.

Більше про Sortex та інше обладнання виробництва Bühler Group

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів