fbpx
728 x 90

Ягідні джеми – промислове виробництво

Для сталого і планового виробництва джемів використовують заморожену ягідну сировину

Професійні виробники джемів виробляють продукцію у міру потреби. Для раціоналізації виробництва та збуту вони використовують заморожену продукцію у виробничому процесі, адже лише таким чином можна завжди мати сировину та за потреби її перетворювати у кінцевий продукт – джеми.

Пропонуємо відеоогляд промислової лінії для виробництва ягідних джемів.

А взнати, як ягоди готуються до заморозки, здійснюється сам процес заморозки, сортування і зберігання замороженої продукції та дізнатися багато іншого цікавого, можна відвідавши Національний плодоовочевий форум «ProfiHort Investment Forum: переробка та експорт», яка проходитиме 15-го лютого на базі заводу ТОВ “Malyn Factory” у м. Малин Житомирської області.

Захід організований за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданої у рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

До участі у заході запрошуються керівники та власники плодоовочевого бізнесу, а також ті, хто незабаром планує інвестувати у галузь!

Учасники отримають можливість отримати неупереджену інформацію, як кажуть – із перших вуст, про специфіку виробництва, переробки та експорту плодоовочевої продукції з України та яким чином безпосередньо в цьому взяти участь і отримати прибуток у формі доданої вартості.

Детальніше про захід: www.facebook.com

Учасникам пропонується оргвнесок розміром 500 грн задля забезпечення їхнього дозвілля.
На жаль, кількість місць для участі обмежена, тому рекомендуємо заздалегідь подбати про можливість своєї присутності.

Для участі заповніть форму: https://goo.gl

Довідки за тел.: +380969071207; +380978863146

та e-mail: profihort@gmail.com

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів