fbpx
728 x 90

9-та міжнародна виставка Fresh Business Expo 2020 в Києві відбудеться, незважаючи на обмеження на в’їзд до України через ситуацію з Covid-19!

9-та міжнародна виставка Fresh Business Expo 2020 в Києві відбудеться, незважаючи на обмеження на в’їзд до України через ситуацію з Covid-19!

Долучайтеся до Fresh Business Expo у МВЦ 1-3 грудня 2020

Організатори Fresh Business Expo Ukraine вирішили, що 9-та виставка, запланована на 1-3 грудня 2020 року, відбудеться, незважаючи на обмеження на в’їзд для міжнародних учасників та відвідувачів через ситуацію з Covid-19. Подбають організатори і про безпечність заходу.

Переважна більшість українських учасників заявили про своє бажання брати участь у прийдешній виставці, а міжнародні партнери, які працюють з власними представництвами в Україні, запевнили, що братимуть участь у заході, якщо він буде проходити відповідно до графіка.

Щороку Fresh Business Expo підтверджує, що є чудовим маркетинговим інструментом для компаній, що займаються встановленням та зміцненням бізнесу в Україні та країнах СНД. В 2019 – му році, 8-му виставку Fresh Business Expo відвідало 3 476 особи, а учасники приїхали до Києва з 16 країн світу, щоб представити свою продукцію та послуги. Fresh Business Expo залучає провідних виробників, трейдерів, ключових купців супермаркетів, імпортерів і експортерів, переробників та постачальників сировини та обладнання.

Організатори виставки розуміють нестабільність ситуації з Covid-19 і пропонують безпечне бронювання для учасників. У разі, якщо виставку 1-3 грудня 2020 доведеться відмінити, організатори автоматично перенесуть усі бронювання на 2021 рік. У випадку, якщо виставка не може бути проведена і в 2021 році, що малоймовірно, всі учасники отримають гроші назад у повному розмірі. Таким чином, долучаючись до Fresh Business Expo 2020, партнери виставки не йдуть на непотрібний ризик!

Крім того, що Fresh Business Expo – це провідна виставка в галузі плодоовочівництва в Україні, вона є комплексною платформою для передачі знань. Паралельно з виставкою буде організовано велику додаткову програму, в якій будуть розглянуті актуальні теми галузі.

Вхід на Fresh Business Expo безкоштовний за умови попередньої реєстрації на сайті.

Більш детальну інформацію також можна знайти на сайті wwww.freshbusiness-expo.com

 

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів