fbpx
728 x 90

Sekoya – перша платформа 52-тижневого постачання чорниці

Sekoya – перша платформа 52-тижневого постачання чорниці

Ганс Лікенс із Sekoya: «Уельва є і залишиться цікавим районом для вирощування чорниці»

Протягом останніх років споживання, виробництво та світова торгівля чорницею лише зростали. Про це свідчать дані Faostat за останні два десятиліття, а також численні міжнародні дослідження, які одностайно підтверджують, що сектор і споживання на душу населення продовжуватимуть значно зростати у всьому світі у найближчі роки.

Категорія продуктів, підкріплена такими відповідними прогнозами, насправді вже достатньо велика, щоб сектор зробив крок далі у створенні вартості з новими рівнями диференціації, і це є метою платформи бренду Sekoya® B2B.

Sekoya Pop «FCM14-052»

«Як фахівець з маркетингу сильного бренду, і, бачачи, що без сильного бренду розмір категорії чорниці в Нідерландах вже дорівнює 75% категорії Red Bull, я вважаю, що така можливість є. Критерій брендових фруктів – ніколи не підводити споживача, тому вам потрібна стабільна якість (банан Chiquita або яблуко Pink Lady завжди забезпечують те, що від них очікують). Завдяки дослідженням ми знаємо, що більше 50% досвіду споживання чорниці сьогодні є негативним, і менше 25% споживчого досвіду відповідають уподобанням споживачів. Головне питання – щільність ягід, тому Sekoya зосереджена на пропозиції стабільної якості, з хрусткою текстурою та тривалим терміном зберігання», – говорить Ганс Лікенс (Hans Liekens), менеджер ланцюга створення цінності та роздрібної торгівлі Sekoya.

Ганс Лікенс, менеджер ланцюга створення вартості та роздрібної торгівлі Sekoya

«Sekoya є першою платформою, яка пропонує 52-тижневу програму постачання хрусткої, довготривалої, ароматної чорниці з незмінною якістю. Більшість інших програм зосереджені на Southern Highbush/Low-Zero Chill (сорти вирощуються переважно в Іспанії, Марокко, Перу…) і деякі з них на Northern Highbush/Mid-High Chill (сорти, вирощені в Польщі, Центральній Європі, Північній Америці, Чилі…), і щоб запропонувати 52 тижні стабільної консистенції, ми поєднуємо обидва. Sekoya має 2 різновиди для Low Chill (Sekoya Pop FCM14-052 і Sekoya Beauty FCM12-097) і 2 різновиди для High Chill (Sekoya Crunch FC13-083 і Sekoya Grande FC13-122).

Надзвичайна щільність і калібр

Обидва фактори, поряд з їх смаком, є найвидатнішими характеристиками нових сортів Sekoya, за словами Ганса, який очікує, що вони будуть стимулювати зростання споживання в цій категорії. «Ми знаємо, що лише 20% населення Європи їсть чорницю, тому 80% ще не відкрили цю ягоду для себе. Якщо запитати споживачів (користувачів і некористувачів), то більше 75% віддають перевагу чорниці більшого розміру, тому нам потрібні плоди більшого калібру, щоб залучити нових споживачів до категорії».

Sekoya Pop FCM14-052

«Ягоди є делікатним продуктом і зумовлюють відходи у супермаркетах (незадоволення споживачіі, у свою чергу, призводить до зменшення повторних покупок), тому найкращий спосіб збільшити категорію та місце на полиці – це зменшити кількість відходів у всьому ланцюжку створення цінності, пропонуючи щільніші продукти – ягоди з тривалим терміном зберігання».

14 ліцензованих учасників

Sekoya зосереджує свою діяльність на 3 ключових споживчих ринках: США-Канада, Європа та Китай, постачаючи свої фрукти преміум-класу через напівексклюзивну мережу з 14 високопрофесійних ліцензіатів (виробників/маркетологів), організованих для постачання визначених обсягів на всі ринки.

«Ми створюємо дуже гнучке бізнес-середовище для наших роздрібних клієнтів. Мережі можуть вибирати між 14 потенційними постачальниками одних і тих самих ягід. Більшість виробляють у 4-6 країнах, тому супермаркети можуть придбати товар відповідно до своїх потреб (з місцевим/національним виробництвом, органічними продуктами тощо)…».

«Що стосується самого виробництва, ми бачимо, що більшість членів Sekoya шукають субліцензіатів, щоб краще відповідати на потреби супермаркетів (місцевого виробництва) або для забезпечення їх 52-тижневих поставок. Якщо є виробники, зацікавлені у вирощуванні Sekoya, ми приймаємо їх презентацію та деталі для 14 членів, і вони вирішують, зв’язуватися з потенційним членом чи ні».

Sekoya Beauty FCM12-097

“У цьому плані Уельва є і залишиться цікавою територією для вирощування чорниці. Слід зазначити, що ця іспанська провінція є районом вирощування, який є найближчим до європейського споживача. Є ризик того, що кожен садить ягідники з однаковими генетичними особливостями, що в короткостроковій перспективі може призвести до надлишку пропозиції та зниження привабливості бізнесу. Також не можна ігнорувати конкуренцію з боку інших регіонів, яка буде продовжувати рости, але висаджуючи сорти з найкращими генетичними характеристиками, близькими до споживача, – забезпечує великі комерційні переваги, зокрема постачання місцевих продуктів і зниження викидів вуглецю. Крім того, COVID показав нам, що деякі супермаркети готові купувати свою продукцію якомога ближче до себе».

«В обох випадках супермаркети або виробники, зацікавлені в нашому проекті, можуть зв’язатися з членами Sekoya безпосередньо або зв’язатися зі мною як менеджером ланцюга створення цінності та роздрібної торгівлі», — каже Ганс.

Протягом наступних 7 років споживання чорниці може подвоїтися

Очікується, що світове споживання чорниці зросте в найближчі роки. «Насправді дані показують, що сьогодні ми в усьому світі споживаємо близько 1 млн т чорниці, і протягом 7 років ця кількість зросте до 2 мільйонів т. З новою Sekoya® Genetics ми можемо увійти в нову і набагато більшу категорію, ніж поточна категорія сніданків: категорію снеків. Чи знаєте ви, що глобальна категорія закусок у 4 рази більша за категорію сніданків (1450 млрд доларів проти 398 млрд доларів)?” — каже Ганс. «Сьогодні в Європі більшість чорниці споживається на сніданок. Завдяки більшим, хрустким і готовим до вживання ягодам,- чорниця може стати здоровою альтернативою для сучасних споживачів у швидкозростаючій категорії «споживання на ходу».

 

Для отримання додаткової інформації:

Ганс Лікенс (Hans Liekens)

Менеджер ланцюга створення вартості та роздрібної торгівлі Sekoya

Тел.: +32 477 531 529

hansl@sekoyafruit.com

https://sekoyafruit.com

Джерело: https://www.freshplaza.com

 

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів