fbpx
728 x 90

Останні інновації в галузі квітникарства будуть представлені на FlowerTrials® 2022

Останні інновації в галузі квітникарства будуть представлені на FlowerTrials® 2022

У Європі зустрінуться професіонали квітникарства та декоративного садівництва з усього світу

Під час FlowerTrials® 2022 понад 60 селекційних компаній з Європи, Ізраїлю, Японії та США представлять свої інновації, креативні концепції та неймовірно широкий асортимент квітів. Від технічної інформації до роздрібної торгівлі, від селекційних проривів до останніх тенденцій — кожен, хто працює з квітами і любить їх, має привід відвідати FlowerTrials®.

Для виробників захід продемонструє новинки майбутнього сезону та дасть можливість поспілкуватися з експертами, які надають агрономічний супровід. Для оптових і роздрібних продавців FlowerTrials® – це ключова подія для зустрічі з селекціонерами, вивчення найкращих сортів і тенденцій наступного сезону.

День відкритих дверей відбудеться з 14 по 17 червня у 3 регіонах: Вестланд і Алсмер (Westland & Aalsmeer) у Нідерландах та Рейнланд-Вестфалія (Rheinland-Westfalen) в Німеччині. У ці дні доступними для відвідування виробниками, експортерами та покупцями з усього світу будуть 29 виробничих локацій на кожній з яких буде представлено одного експонента або групу компаній, які мають спільні об’єкти.

Детальніше: веб-сайт FlowerTrials® www.flowertrials.com дає повний огляд усіх компаній-учасників, їх основних культур та інновацій на сезон 2022/23

Джерелоhttps://www.gulfagriculture.com

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів