fbpx
728 x 90

Покупці ягід готові до переговорів 8 квітня на FTrade Club Berries

Покупці ягід готові до переговорів 8 квітня на FTrade Club Berries

Зустріч відбудеться 8 квітня 2021 року і включатиме в себе як конференцію «Ягоди України-2021: заморозка і свіжий ринок», так і b2b-переговори постачальників свіжих і заморожених ягід з їх покупцями

Мережі супермаркетів будуть основними покупцями українських ягід в майбутньому сезоні, вважають експерти проекту « АПК-Інформ: овочі і фрукти » з огляду на останні новини по пандемії COVID-19 як в Україні, так і за її межами.

«Роль закупівельника супермаркету в продажах якісної ягоди в 2021 р буде як ніколи значною, вважає Олександр Хорєв, керівник проекту« АПК-Інформ: овочі і фрукти ». – Саме тому ми пропонуємо виробникам ягід інструмент, щоб ще перед початком нового сезону розширити свої контакти в ритейлі, тим більше що зробити це дуже просто – приєднатися до резидентам FTrade Club Berries 15-16 квітня 2021 року ».

Вже зараз свою готовність до зустрічей з виробниками ягід і обговоренню підтвердили закупівельники супермаркетів «Metro Cash & Carry», «Епіцентр-К», «Еко-Маркет», «Варус», і подальші підтвердження очікуються від ряду інших провідних українських рітейлерів. Всього на подію буде представлено мінімум 10 національних і регіональних мереж супермаркетів, причому від деяких з них будуть присутні закупівельники як свіжих так і заморожених ягід.

«Тільки вчора, в зв’язку з пандемією, було скасовано проведення ключовий для світової плодоовочевої торгівлі виставки, популярної, в тому числі, і в українських постачальників ягід – Fruit Logistica в Берліні, – продовжує Олександр Хорєв. – А це означає, що можливостей щодо пошуку нових контактів за кордоном в українських постачальників буде менше. У самій Україні також повертаються нові карантинні обмеження, і роль супермаркетів в торгівлі ягодами тільки зросте ».

Нагадаємо, що зустріч резидентів FTradeClub Berries відбудеться 8 квітня 2021 року і включатиме в себе як конференцію «Ягоди України-2021: заморозка і свіжий ринок», так і b2b-переговори постачальників свіжих і заморожених ягід з їх покупцями.

Наступний день зустрічі, 9 квітня, буде більш практичний, і резиденти клубу відвідають виробничі потужності «Аграрної компанії« Еко-Парк» (Чернігівська обл.), що займається вирощуванням лохини і обліпихи, а також оптову компанію «ПРЕСТИЖ ФРУТ КОМПАНІ» (імпорт, експорт, внутрішня торгівля, в т.ч. інтернет-продажу ягід).

Спонсором конференції в оновленому форматі виступає компанія «Сингента Україна». Партнерами події є аграрна компанія «Еко Парк», компанії «Евкаліпт-Р» та «ПРЕСТИЖ ФРУТ КОМПАНІ», Українська плодоовочева асоціація (УПОА), Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (FAO), проекти EastFruit  і Sapienza.media .

Приєднатися до учасників події можна на сайті заходу . Там же розміщена детальна програма зустрічі, умови участі, інформація про рекламні можливості і інші важливі деталі.

Ви також можете звернутися до нас безпосередньо – будемо раді допомогти:

Проект «АПК-Інформ: овочі і фрукти»

Олександр Хорєв, +380 67 634 3980, halex.khorev@gmail.com

Євген Кузін, +380 96 583 6323, eugenekuzin@gmail.com

Олександра Манько, +380 66 009 3597, sashchaa@gmail.com

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів