fbpx
728 x 90

Інноваційна розсадосаджалка для суниці та овочевих культур

Інноваційна розсадосаджалка для суниці та овочевих культур

Розсадосаджалка Wolf Pro для професійного використання на культурах з мульчуючими плівками

Розсадосаджалка Wolf Pro від Checchi&Magli розроблена для професійного використання на культурах з мульчуючими плівками, такими як cуниця, дині, кавуни, помідори, салати, овочі загалом та технічні коноплі, але її також можна використовувати на ґрунтах без мульчуючих плівок.

“Wolf Pro підходить для конусоподібних, пірамідальних та кубічних торф’яних саджанців з касет розміром не більше 8 см. Вона оснащена розподільною системою, яка може комплектуватися від 1 до 8 чашок для висадки в ряду між у діапазоні відстаней від 25 см і до 2 метрів”, – повідомляє компанія.

Доступні чотири різні типи чашок залежно від форми та розміру кореневої системи. Зокрема, є дві конічні чашки та дві чашки із плоскою основою.

Одним з основних її відмінних рис є можливість регулювання відкривання чашок за допомогою системи розсувних кулачків. Це дозволяє змінювати розмір отвору на плівці залежно від типу та розміру касетних саджанців.

Відстань між рядами регулюється як мінімум від 50 см (30 см для версії Compact) і тому підходить для всіх дворядних культивувань на плівках, також з біологічно розкладними матеріалами та крапельним зрошенням.

“Машина оснащена інноваційним синхронізованим електричним зрошувальним пристроєм, метою якого є змочування рослин регульованою кількістю води, зменшення стресу та прискорення вкорінення. Механічне управління гарантує синхронність струменя води з положенням рослин, в той час як електромагнітний клапан активує електричний насос, що впорскує воду.

Оператори дивляться в сторону від трактора, щоб утримати вагу ближче до триточкової муфти. Крім того, сидіння закріплене на рамі, щоб не напружувати трансплантаційні блоки поблизу коліс ущільнювача, і особливо за наявності мульчуючих плівок.

Блоки розсадосаджалки оснащені паралелограмом для адаптації до різних умов ґрунту, не втрачаючи випадків втрати контакту з ґрунтом та запобігаючи навантаженню на мульчуючий матеріал. Практична пара поперечних пружин із регульованим кривошипом робить кожний блок легшими або важчими залежно від індивідуальної ваги операторів.

Ще однією унікальною особливістю є інноваційна система заміни чашок через практичні вікна шляхом розсування кожухів з боків блоків розсадосаджалки. Кількість чашок і, отже, інтервал висаджування можна змінити за допомогою лише 2 гвинтів з головкою.

Різна кількість чашок зумовлює різні відстані висаджування, тому 8 чашок означають 8 різних відстаней. В результаті ви завжди працюєте з оптимальною відстанню для висаджування, тобто такою, яка менше «рве» мульчуючу плівку.

 

Контакти:

Checchi&Magli

Via Guizzardi 38, 40054

Budrio (Bologna) – Italy

Tel.: +39 051 800253

Email: info@checchiemagli.com

Website: www.checchiemagli.com

 

Джерело: https://www.freshplaza.com

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів