fbpx
728 x 90

United Fresh 2020 LIVE – на варті світової продовольчої безпеки!

United Fresh 2020 LIVE – на варті світової продовольчої безпеки!

15 червня 2020 р., Том Стенцель (Tom Stenzel) Президент та генеральний директор United Fresh Produce Association, привітав онлайн аудиторію найбільшої американської галузевої віртуальної виставки United Fresh 2020 LIVE та подякував тим, хто в цей час працює у полі та підтримує стабільність ланцюга надходження продукції, незважаючи на такі важкі часи.

Також в урочистому відкритті United Fresh 2020 LIVE взяв участь Майкл Музик (Michael Muzyk), голова правління United Fresh, із компанії Baldor, який порівняв зміну формату виставки United Fresh із звичайного до віртуального, із своєю компанією та переключенням її фокусу через COVID-19 з доставки продуктів до ресторанів на доставку додому та роздрібну торгівлю.

Головним доповідачем на відкритті виставки виступила Кеті Фіцджеральд (Katie Fitzgerald), виконавчий віце-президент і головний операційний директор національної організації «Feeding America», яка дала тверезу оцінку продовольчої безпеки Америки, прогнозуючи різницю у 8 мільйонах продовольчих потреб, і тим, що приватні та державні програми можуть запропонувати протягом наступних 12 місяців.

Кеті Фіцджеральд (Katie Fitzgerald), виконавчий віце-президент і головний операційний директор національної організації «Feeding America»

Том Стенцель відмітив, що цьогоріч 75 країн із кожного часового поясу планети представлені як відвідувачі, або ж учасники виставки на віртуальних зустрічах. Він пояснив, як переміщатися по виставці, приймати участь у її заходах та повідомив, що експонати будуть відкриті 24/7 протягом усього літа. На кожному стенді представлений представник, який буде контактувати з відвідувачами через обмін повідомленнями. Він закликав публіку відвідувати виставку.

Том Стенцель (Tom Stenzel), президент та генеральний директор United Fresh Produce Association

Майкл Музик подякував зусиллям United Fresh у переході до цієї он-лайн події, коли особисті відвідування виставки, заплановані на цей тиждень у Сан-Дієго, Каліфорнія, стали неможливими. Цитуючи Чарльза Дарвіна, пан Музик сказав, що виживають не найсильніші чи найрозумніші, “а ті, хто має здатність адаптуватися до змін”.

Він також додав, що компанія Baldor має 100 000 підписників на послугу доставки продуктів додому, і це здебільшого витісняє ресторанний бізнес. Він також співпрацює з роздрібними продавцями, використовуючи свій парк з 300 вантажних автомобілів для прямої доставки в магазин 24-х основних продуктів. Він заявив, що не може передбачити, хто буде конкретним переможцем та переможеним, коли ця пандемія зникне, але сказав, що однозначно їжа переможе, виключивши концепцію, що ця категорія є рецесійним явищем.

Кеті Фіцджеральд, яка лише п’ять місяців тому стала біля керма «Feeding America», повідомила про послугу, яку з 1 березня надають банки харчування та інші постачальники їжі нужденним. Вона зазначила, що мережа «Feeding America», яка охоплює кожен округ у всіх 50 штатах, за останні три з половиною місяці забезпечила 1,3 мільярди страв, що на 40 відсотків більше порівняно з попереднім роком.

Вона наголосила, що цього недостатньо, адже пандемія та звільнення, що виникли внаслідок неї, призвели до того, що один з шести дорослих та один з чотирьох дітей є незабезпеченими продуктами харчування, тобто вони не мають фінансових можливостей для задоволення своїх особистих потреб у їжі.

Пані Фіцджеральд окреслила геркулесові зусилля, спрямовані на виявлення зайвої їжі, і заявила, що пожертвування, порівняно із початком, зменшилися на 70 відсотків. Хоча це покращується, вона прогнозує, що економічне відновлення буде повільним, а попит випереджає здатність приватних організацій їх задовольняти. «Нам потрібна значна підтримка держави та федерального уряду», – сказала вона.

Вона подякувала за виділені кошти у перших двох пакетах допомоги, але сказала, що потрібно буде набагато більше.

Кеті Фіцджеральд особливо акцентувала на необхідності виділення додаткових коштів для Програми додаткової допомоги в харчуванні (Supplemental Nutrition Assistance Program), закликаючи збільшити загальну допомогу на 15 відсотків і збільшити мінімальну індивідуальну допомогу з 16 до 30 доларів. У той час як харчові банки роблять добру роботу в постачанні їжі нужденним, вона сказала, що того замало, порівняно з тим, що може зробити SNAP.

«Пандемія показала нам, наскільки близька харчова небезпека для більшості американців”, – відмітила вона. «Більшість американців мають лише дві-три зарплати в запасі».

Джерело: www.producenews.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів