fbpx
728 x 90

Три сорти суниці займають понад 70% насаджень в Уельві

Три сорти суниці займають понад 70% насаджень в Уельві

Сортовий склад насаджень суниці в іспанській провінції Уельва у сезоні 2019/2020

Інститут досліджень сільського, рибного господарства та освіти (IFAPA) 28 квітня 2020 р. представив технічний звіт щодо сортового складу насаджень суниці у провінції Уельва в сезоні 2019/2020

Завдяки проведеній групою експертів по суниці роботі, та на підставі даних компаній, які отримують та ліцензують виробничі програми, вибір сортів суниці в Уельві (Huelva) залишається одним із найбільш важливих аспектів для виробників. У доповіді зазначається, що «три сорти складають майже 72% від загальної кількості рослин суниці висаджених у провінції в сезоні 2019/2020».

Сорт «Florida Fortuna» (далі Фортуна) селекції Університету Флориди (University of Florida) продовжує залишатися найпопулярнішим сортом суниці в Уельві, і займає 36,2% у структурі насаджень. Це на 3,2% менше, ніж у попередньому сезоні (39,4%).

Друге місце посідає сорт «Rociera», від Fresas Nuevos Materiales S.A. (FNM), з часткою 25,6% (26% минулого сезону). Інші два сорти з цієї ж селекційної програми — «Primoris» та «Rabida» є менш популярними у місцевих фермерів. У цьому сезоні «Primoris» займає частку 2,3%, порівняно з 4,1% у попередній кампанії, а «Rabida» — 6,1%, що на рівні двох попередніх кампаній.

Щодо ексклюзивних сортів, виділяється генетика компанії Plant Sciences/Berry Genetics та її флагман «Victory». Останніми роками цей сорт стабільно користується попитом в іспанських суничників, з 10% часткою цієї кампанії.

Сорт Calinda з програми Fresh Forward збільшив свою присутність з 3,2% у сезоні 2018–2019 років до 4,9% нині.

Нарешті, варто відзначити зростання популярності сорту «Palmerita», від Masia Ciscar S.A., який зріс з 1% минулого року до 3,4% у поточній кампанії.

До переліку сортів, які займають меншу площу, входять «Savana» (1,2%), «San Andreas» (1,1%), «Leticia» (1,0%) та «Leyre» (1,0%). Група інших сортів становить 7,4% від загальної кількості.

Джерело: https://www.freshplaza.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів