fbpx
728 x 90

Солодкі бізнес-можливості для BigBlue

Солодкі бізнес-можливості для BigBlue

Заснована в 2016 році, українська компанія BigBlue перетворилася на динамічного експортера ягоди; у 2019 році компанія експортувала 27 тон чорниці – результат, заснований на захопливій маркетинговій кампанії та розумній логістичній системі

– Кожен продукт розповідає історію, – каже Олег Науменко, генеральний директор сільськогосподарського виробничого кооперативу «Ягодки». – Ми намагаємось спілкуватися з нашою аудиторією мовою, яку вона найкраще розуміє, – упаковка для дітей відрізняється від тієї, яку ми використовуємо для заохочення батьків.

Олег Науменко, який особисто контролює маркетинг та упаковку, має інноваційний підхід до бізнесу. Від брендової книги для корпоративних клієнтів до концептуальних стікерів із зображенням пташки на кожній упаковці з ягодами – все це, щоб привернути увагу покупців. Завдяки такому підходу компанія зараз експортує до кількох європейських країн, включно із Великобританією, Німеччиною та Швецією.

– З моменту приєднання до Проекту International Trade Centre «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива ЄС для бізнесу» у 2018 році ми отримали унікальний доступ до міжнародних спікерів, конференцій та виставок», – розповідає пан Науменко. – На виставках ми зустріли кількох великих міжнародних покупців, які зацікавились нашою продукцією. Цього року ми взяли участь у Fruit Logistica 2020 у складі делегації проекту.

BigBlue та інші бенефіціари проекту брали участь у серії семінарів з питань логістики, фінансування та оптимізації виробництва. Як результат, компанія переналаштувала свою концепцію грошових потоків та P&L. Також компанія отримала краще розуміння холодних логістичних ланцюгів та почала їх використання.

– Наступного року ми плануємо збільшити свої міжнародні продажі на 20-30%, – каже Олег Науменко. – Ми сподіваємося знайти новий ринок для нашого нішевого продукту – великої органічної чорниці, яка в кілька разів більша і солодша, ніж звичайна.

СВК «Ягодки» (TM BigBlue) є бенефіціаром Проекту International Trade Centre «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива ЄС для бізнесу», який допомагає малим і середнім підприємствам з країн cхідного партнерства виходити на нові ринки. Проект фінансується Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Business.

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів