fbpx
728 x 90

Селекційно-демонстраційний центр TomatoVision відкритий для партнерів

Досвід TomatoVision – це огляд того, що очікується у майбутньому, коли ви відвідаєте цей чудовий томатний заклад у Мейсланді (Голландія). Скуштуйте понад 100 гібридів, які там ростуть, дізнайтеся про технологію селекції та про томати, які незабаром потраплятимуть на полиці супермаркетів!

Ruud Kaagman, Global Crop Unit Head Tomato: «TomatoVision – це найсучасніший тепличний комплекс, збудований компанією «Сингента». Мета його створення – зібрати в одному місці усіх партнерів, задіяних у виробництві томатів. Це унікальний об’єкт, де ми намагаємося задіяти різні комбінації взаємодії спеціалістів та керівництва компанії «Сингента» із нашими партнерами.

У шоурумі TomatoVision можна ознайомитися із селекційними новинками томатів компанії «Сингента», унікальністю їхніх форм, розмірів, забарвлення та смаків, побачити самі рослини та спробувати плоди на смак.

Також облаштовані кімнати для зустрічей і оглядова площадка з якої відкривається неповторний огляд на рослини томатів, які вирощуються у TomatoVision. У ньому відбуваються випробування нових гібридів та проводиться селекційна робота».

Kris Goen, Product Development Specialist Solanaceae: «У TomatoVision ми маємо більше 100 гібридів томату, які доступні для наших партнерів. Практично не можливо вибрати найкращий із такої кількості гібридів, такого великого асортименту різноманітного забарвлення, форм і розмірів. Мені найбільш подобається томат YOOM, пурпуровий коктейльний томат, повний смаку та здоров’я. Найбільш цікавим є те, що це новий томат, але він вже завоював дуже важливий приз– Золоту нагороду Fruit Logistica Innovation Award в лютому цього року.

YOOM томат унікальний іще й тим, що він подобається навіть тим людям, які не вживають звичайні томати».

Haoyang Duo, Tomato Breader: «Щороку для ринку ми робимо нові схрещування. Наше завдання – випробувати їх у селекційно-демонстраційному центрі TomatoVision і вибрати із них найкращі для наших партнерів – виробників томатів. Головним ключовим фактором для успішної селекції – мати хороші умови, і цей тепличний комплекс, схожий на витвір мистецтва – ідеальна платформа для селекційного процесу.

Rob Gevers, Sales and technical advisor Tomato: «Якщо ви якимось чином задіяні у виробництві томатів, будь ласка, контактуйте з нами. Якщо ви виробник чи ритейлер, ми запрошуємо вас відвідати TomatoVision, де ми маємо для вас обширне портфоліо гібридів томату, де ви зможете побачити як самі рослини, так і скуштувати плоди на смак.

Сподіваємося побачити вас невдовзі тут у нас за адресою Coldenhovelaan 3, 3155, RC Maasland, The Netherlands.

Ласкаво просимо!»

Контакти:

Rob Gevers (NL) +31 6 13 83 41 62
rob.gevers@syngenta.com

Arthur van Marrewijk (Int) +31 6 23 41 73 36
arthur.marrewijk_van@syngenta.com

Pieter Stijnen (B) +32 4 77 60 49 12
pieter.stijnen@syngenta.com

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів