fbpx
728 x 90

«Проект ITC «Готовність до Торгівлі» об’єднав галузь», – Наталія Пукшин, директор компанії Blue Berry

«Проект ITC «Готовність до Торгівлі» об’єднав галузь», – Наталія Пукшин, директор компанії Blue Berry

Наша компанія була заснована в 2013 році як сімейний бізнес. Вирощуємо лохину на 80 га сертифікованої площі. Люди, які працюють у нашій компанії, роблять її унікальною, адже команда збиралася на основі цінностей

Крім того, унікальним є місце розташування ягідної плантації – Закарпатська область, що межує з чотирма європейськими державами: Польща, Словаччина, Румунія, Угорщина. Додайте до смаку ягоди 165 сонячних днів.

Наша компанія сертифікована GLOBALG.A.P. з 2017 року. У 2017-2019 роки ми здійснювали поставки свіжої ягоди на внутрішній ринок України у відповідності до міжнародного стандарту. У портфелі клієнтів такі міжнародні мережі як МЕТRO, Auchan. У 2019, маючи можливість формувати необхідні експортні партії за кількістю й якістю свідомо вийшли на перший експорт за прямим контрактом – в Англію.

Наш план на майбутнє – сталий розвиток компанії, зростання компетенцій працівників, безперервне навчання, отримання задоволення від щоденної праці. Мрію, при стабільному становленні підприємства мати можливість реалізувати «зелений проект» на Закарпатті: озеленити район, де живе більшість наших працівників, і береги річки Латориця, що живить ягідну плантацію.

У 2018 році наша компанія приєдналася до Проекту International Trade Centre (ITC) «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива ЄС для бізнесу». Участь у проекті важлива для нашої компанії: це системний, послідовний підхід, постійні тренінги та семінари, а також щорічна участь у Fruit Logistica – унікальна можливість для розвитку компанії в професійному середовищі. ІТС професійно об’єднав своїм проектом цілу галузь – у виробників ягід України є хороша можливість для спілкування, обміну досвідом та думками. Також для нашої компанії, особливо в перші роки становлення, важлива підтримка участі в міжнародних виставках.

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів