fbpx
728 x 90

Приєднуйтеся до захоплюючого майбутнього, яке пропонує вирощування томатів: Демонстраційний центр «Tomato Vision» – відтепер у Нідерландах!

Приєднуйтеся до захоплюючого майбутнього, яке пропонує вирощування томатів: Демонстраційний центр «Tomato Vision» – відтепер у Нідерландах!

Створено новий демонстраційний центр компанії «Сингента», мета якого – запровадити зміни у способи вирощування сортів томатів та задоволення нових вимог ринку у майбутньому

– Нові сучасні теплиці для ще більш швидкого впровадження нових високоякісних сортів
– Інвестиції для посилення позиції лідера компанії «Сингента» на ринку, що динамічно розвивається
– Віртуальне відкриття: відвідувачі можуть здійснити подорож у віддаленому режимі

Маасланд, Нідерланди, 4 травня 2020 року

Створення томатів майбутнього

Цього тижня, лише через рік після того, як було оголошено про будівництво нового центру досліджень і розробок та маркетингу під назвою «Tomato Vision», він відкрився в місті Маасланд, Нідерланди. Центр представляє собою 14 000 м2 території, яку займає високотехнологічна теплиця, де 800 унікальних нових гібридів тестуються та відбираються під конкретні потреби ринку, при цьому використовуються ультрасучасні та традиційні технології розведення. Конструкція теплиці імітує реальні умови вирощування у сільгоспвиробників, адже в ній пропонується декілька секцій, де впроваджено різні системи освітлення – як інтенсивного, так і повну його відсутність для вирощування у несприятливих кліматичних умовах. Відвідувачам доступна територія площею 1 500 м2, щоб вони мали змогу отримати унікальні перші враження про майбутні впровадження, а також глибше осягнути весь асортимент томатів для вирощування в теплицях, який пропонує компанія «Сингента». «Tomato Vision» – це одночасно і платформа для залучення та спілкування з клієнтами з метою виявлення їх потреб. Рууд Каагман (Ruud Kaagman), керівник міжнародного відділу пасльонових культур компанії «Сингента», повідомив: «Ми хочемо вивести сорти, які б відповідали потребам виробників та замовників. За допомогою зв’язку, створеного між нашими селекціонерами та ринком, ми маємо можливість поставляти лише вдосконалені сорти».

Використання можливостей цифрових технологій

Оскільки нещодавно пандемія Covid-19 загострила увагу на тому, як цифровий зв’язок може допомогти подолати фізичні обмеження, центр «Tomato Vision» буде презентовано в мережі Інтернет. «Це чудове досягнення залучить наших клієнтів та партнерів у всьому світі. Звичайно, ми хотіли би мати змогу привітати наших відвідувачів якнайшвидше у фізичній присутності, але поки що ми можемо принести «Tomato Vision» до вашого робочого столу, де б ви не були!» наголосив Рууд Каагман.

Гігієнічний та біотехнологічний контроль вже значно ускладнили доступ до теплиць, а в сучасному контексті кожна особиста зустріч – це виклик. За допомогою сучасних засобів цифрового зв’язку та технології віртуальної реальності ми хочемо взаємодіяти з нашими відвідувачами та передавати їм гідний досвід, отриманий «Tomato Vision», і це робить наш центр справді глобальним ресурсом.

Вирощування томатів від загального уявлення про сорт до подачі до столу

В результаті впровадження більш ніж 20 селекційних програм по всьому світу асортимент томатів компанії «Сингента» дуже різноманітний. Ми пропонуємо високопродуктивні сорти у всіх сегментах для вирощування в активних та пасивних теплицях. Центр «Tomato Vision» запрошує відвідувачів до захопливої подорожі від загального уявлення про сорти до смачних томатів у нашому меню, зробивши асортимент, який ми пропонуємо, та програми вирощування більш зрозумілими та дозволивши виробникам та партнерам у виробничо-збутовому ланцюжку обмінюватися знаннями, ідеями та очікуваннями. Це вплине на перспективи розвитку селекції томатів, заохотить співпрацю і підтримку між сторонами та в кінцевому підсумку підвищить можливості, які пропонує бізнес з вирощування томатів.

Про компанію «Сингента»

«Сингента» – провідна сільськогосподарська компанія, яка допомагає покращити глобальну продовольчу безпеку, адже дає змогу мільйонам фермерів ефективніше використовувати наявні ресурси. Завдяки науковим розробкам світового рівня та інноваційним рішенням щодо рослинництва наші 28 000 співробітників у понад 90 країнах працюють над тим, щоб змінити способи вирощування сільськогосподарських культур. Ми прагнемо врятувати землю від деградації, підвищити біорізноманіття та пожвавити сільські громади. Для більш детальної інформації відвідайте сайти www.syngenta.com та www.goodgrowthplan.com. 

Попереджувальна заява щодо прогнозних заяв

Цей документ містить прогнозні заяви, які представлені такими термінами як «очікувати», «буде досягнуто», «потенційно», «плани», «перспективи», «прогнозований», «мати на меті», «на шляху до» та інші подібні вирази. Такі заяви можуть бути предметом ризиків та невизначеностей, які можуть призвести до того, що фактичні результати істотно відрізнятимуться від цих тверджень. Ми посилаємось на загальнодоступні дані про компанію «Сингента» в Американській комісії з цінних паперів та бірж для отримання інформації про ці та інші ризики та невизначеності. Компанія «Сингента» не бере на себе зобовязання оновлювати прогнозні заяви, щоб відобразити фактичні результати, змінені припущення або інші фактори. Цей документ не є або не становить частину будь-якої пропозиції чи запрошення на продаж чи випуск, або будь-яке звернення будь-якої пропозиції щодо придбання або передплати будь-яких простих акцій в компанії «Сингента АГ» або «Сингента ADSs», і не може бути основою, або покладатися на неї у звязку з будь-яким договором.

Компанія Syngenta Seeds
Westeinde 62
1601 BK Enkhuizen
Нідерланди

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів