fbpx
728 x 90

Українські ягідні компанії взяли участь у найбільшій міжнародній виставці свіжої продукції – Fruit Logistica 2020

Українські ягідні компанії взяли участь у найбільшій міжнародній виставці свіжої продукції – Fruit Logistica 2020

Цьогорічна Fruit Logistica стала дуже успішною для українських експонентів, що привернули до себе увагу потенційних партнерів та закордонних ЗМІ

Дев’ять ягідних компаній з різних куточків України – Artberry, Melcherry, BigBlue, «Долина –Агро», Blue Berry, Family Garden, StarBerries, iBerry, U-Berry – представили свою продукцію на Fruit Logistica 2020 – однієї з найбільшій у світі виставці свіжих харчових продуктів, послуг та інновацій –  5 -7 лютого в Німеччині. Компанії прибули до Берліна в рамках делегації Проекту Міжнародного Торговельного Центру (МТЦ): «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива ЄС для бізнесу».

Щороку Fruit Logistica відвідують понад 78 000 покупців, захід збирає близько 3 200 учасників,

Українські компанії вдруге взяли участь у виставці, презентуючи широкий асортимент свіжих ягід, включаючи полуницю, малину, вишні, ожину, черешні та чорницю, як частину українського стенда, створеного у співпраці з асоціацією «Ягідництво України».

Проект «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива ЄС для бізнесу» допоміг учасникам підготуватися до виставки, створити маркетингові та мерчандайзингові матеріали, пройти підготовку до переговорів. Він також допоміг компаніям влаштувати B2B-зустрічі з потенційними покупцями, включаючи покупців з Європейського Союзу.

Для компаній участь у Fruit Logistica – це можливість розширити свій бізнес, дізнатися більше про тенденції формування світової харчової промисловості та знайти нових партнерів.

Проект «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива ЄС для бізнесу», який фінансується Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Business, працює з малими та середніми підприємствами у Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні, щоб допомогти їм орієнтуватися та виходити на зовнішні ринки, з акцентом на країни Європейського Союзу.

Fruit Logistica 2020

Ми розповідали вам про Fruit Logistica і текстами, і фото.А тепер ще й відео 🙂 Дякуємо учасникам за активну роботу на виставці!

Posted by International Trade Centre Ukraine on Thursday, February 13, 2020

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів