fbpx
728 x 90

Пам’ятка з підбору гібридів капусти

Пам’ятка з підбору гібридів капусти

Овочівнику на замітку

Важко уявити собі українську кухню без капусти – ні борщу без неї не звариш, ні улюблених багатьма вареників не наліпиш. Не дивлячись на це, пропозиція відповідної продукції високої якості на ринку досить обмежена, що стимулює зростання цін, особливо наприкінці зими – початку весни, коли запаси закінчуються. Profihort коротенько підсумував порядок дій для отримання максимального зиску з врожаю капусти у такий період.

Пильнуй збір

Не секрет, що лежкість капусти забезпечує запас часу для укладення оптимальної угоди з її реалізації. Те, що правильний збір врожаю капусти впливає на збереження нею товарних якостей, також не новина. Обирайте для збору сонячний теплий день, щоб головки капусти підсихали, що убезпечить їх від можливого розтріскування та псування під час зберігання. Позбудьтеся грудок землі та неодмінно переберіть капусту перед закладанням на зберігання.

Сушіть врожай

Зазвичай очищену від пошкодженого листя та дріб’язку капусту сушать перед закладанням на зберігання. Зрізати чи не зрізати при цьому корінці – гамлетівське питання, яке кожен овочівник вирішує на власний розсуд та залежно від умов подальшого зберігання. Та як би воно не вирішувалося, не менш, а то й більш важливим для довготривалого зберігання у результаті буде саме вибраний гібрид.

Обирай посівний матеріал

Якщо вегетаційний період обраного гібриду становить від 100 днів, капуста зберігатиметься добре. Така продукція також ліпше підходить для консервування на відміну від ранньостиглих гібридів, врожай яких не годиться для зберігання в овочесховищах та вживається переважно у свіжому вигляді. Вибір №1 нашої редакції для шинкування, квашення, зберігання – капуста Лексікон F1 компанії «Сингента», вибір №1 для свіжого ринку – капуста Сторідор F1 цієї ж компанії. Остання підкупає саме товарним виглядом, який забезпечує зелене забарвлення. Завдяки йому капуста виглядає свіжою навіть після тривалого зберігання. Оскільки машинне збирання спричиняє багато пошкоджень, капусту, зібрану таким чином, треба уважно перебирати.

Врожай гібриду Сторідор F1 легко очищується, що надає йому переваги порівняно з іншими. Гібриди, що дозрівають у кінці літа або восени, менше залежать від довжини світлового дня, що в поєднанні з правильно підібраними термінами збирання врожаю роблять їх особливо привабливими для тривалого зберігання. Якщо ви незадоволені лежкістю або смаковими якостями свого врожаю капусти, пропонуємо вам спробувати рекомендовані гібриди, та незалежно від вашого вибору бажаємо успіху у поточному сезоні.

Більше інформації про гібриди капусти та інших овочевих культур селекції компанії «Сингента» читайте за посиланням: https://www.syngenta.ua/ovochevi-kulturi

Гарних вам врожаїв!

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів