fbpx
728 x 90

Думка: «Коронавірус змінить поведінку споживачів у довгостроковій перспективі»

Думка: «Коронавірус змінить поведінку споживачів у довгостроковій перспективі»

Перша drive-in сесія компанії Fresh Munich мала абсолютний успіх

Нужденність є матір’ю винахідництва, — це гасло стає все актуальнішим для оптової торгівлі. Служби доставки нині набувають популярності, але існують альтернативні концепції, що дають можливість деяким компаніям частково компенсувати збитки, спричинені закриттям сектору гостинності. Мюнхенська компанія Fragiacomo & Co давно планувала створити додатковий сервіс для звичайного бізнесу на оптовому ринку. Обмеження, накладені коронавірусом, сприяли швидкому запуску послуги, а розташування безпосередньо біля оптового ринку максимально сприяє цьому.

«Наш стартап почав працювати минулої суботи. Перші коробки з попередньо замовленими фруктами й овочами мали абсолютний успіх, і ми змогли задовольнити 100 клієнтів. На наступну дату ми хотіли б подвоїти кількість покупців і, можливо, додати день реалізації посеред тижня, — зазначає Франческо Фраджакомо (Francesco Fragiacomo), власник нового стартапу, що розташований біля гуртового ринку у Мюнхені. — Успіх сервісу забезпечується розташуванням точки самовивозу поряд з оптовим ринком. Інакше організувати подібний сервіс було би досить складно».

Наразі компанія може запропонувати клієнтам три різні ящики: фруктовий, овочевий та змішаний (вага кожного 7 кг), але в майбутньому планує додати в асортимент певні делікатеси та вишукані продукти, щоб стати альтернативною платформою для супермаркету, з орієнтацією на високу якість продукції.

«Ми також думали про те, щоб запропонувати ящики з іншою комбінацією товарів, але врешті-решт ми вирішили, що це не прагматично. З одного боку, ми можемо ефективніше наповнювати ящики без тривалих затримок. З іншого боку, «ефект сюрпризу» для клієнтів також приємний, оскільки ці нові продукти, вони, можливо, не купили б інакше. Це додає різноманітності монотонному режиму карантину. Надалі ящик міститиме ідеї рецептів для цієї мети».

Існує чітка ієрархія критеріїв підбору продуктів, пояснює Франческо: «Смак має першорядне значення, а потім регіональність. Іноді органічні продукти також доступні, але тільки якщо відповідають усім критеріям. Ми не приймаємо кожен помідор, а обираємо найсмачніші».

Fresh Munich та Drive-In — це підрозділ компанії Fragiacomo & Co., класичного гуртовика та імпортера переважно італійських продуктів. Як зазначив Франческо, постачання з Італії все ще є порівняно простим: «Ми також постачаємо продукцію з Іспанії та Греції, але нині це набагато складніше. Водночас, ви також можете помітити, як все менше і менше водіїв хочуть їхати до Італії. Зараз все йде досить добре, але розвиток бізнесу може змінитися в будь-який момент».

Компанія планує продовжувати пропонувати коробки на замовлення після закінчення кризи: «Можливо, ми також запропонуємо послугу доставки, але поки що утримуємося від цього».

На думку власника, потрібно спочатку заслужити довіру клієнтів, особливо в напруженій ситуації, як нинішня.

«Споживачі приходять до нас, бачать наші заходи безпеки та розуміють, що ми дотримуємося вимог гігієни. З часом це створює певну довіру, якої досі не вистачає у традиційній інтернет-торгівлі в Німеччині. Я вірю, що коронавірус змінить поведінку споживачів у довгостроковій перспективі».

Для більшої інформації:
Francesco Fragiacomo
Fresh Munich
www.fresh-drive-in.de

Джерело: www.freshplaza.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів