fbpx
728 x 90

Українські компанії взяли участь у BIOFACH 2020

Українські компанії взяли участь у BIOFACH 2020

За підтримки Міжнародного Торгівельного Центру організовано український стенд на найбільшій в світі виставці органічної продукції

Експортно-орієнтовані українські компанії — ЛІГА АГРО, АГРО-ОРГАНІК, РІВНЕХОЛОД, АМЕТИСТ-ОЛЕ, Miriada fruits, Двипа (ТМ Ахімса), ГАЛФРОСТ, Ukrainian Fresh&Frozen Products, СВК Ягідки (BigBlue) — асоціація «Ягідництво України» та організація «Органік Стандарт» відвідали найбільшу в світі виставку органічної продукції BIOFACH 2020.

На BIOFACH 2020, що відбулася 12–15 лютого в Нюрнберзі, Німеччина, малі та середні підприємства з України у складі делегації Проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива ЄС для бізнесу» Міжнародного Торговельного Центру (МТЦ) представили перероблену та свіжу ягідну продукцію. Проект разом із асоціацією допоміг їм організувати зустрічі B2B з потенційними покупцями, включно із покупцями з Європейського Союзу. В рамках процесу підготовки до цієї виставки більшість компаній брали участь у семінарах з переговорів та маркетингу, максимізуючи свої шанси укласти угоду під час зустрічей.

BIOFACH — найвідоміша в світі виставка органічної їжі. Для українських компаній участь у ній — це обмін контактами, нові можливості для бізнесу та безпосередній доступ до найсвіжішої інформації щодо тенденцій у галузі харчової промисловості та напоїв. Під час виставки щорічно обговорюються теми прозорості та спроможності харчової промисловості до збереження й розвитку потенціалу; учасники дискусії роблять свій внесок у цілісне бачення ринку та діляться інноваційними ідеями.

Проект МТЦ «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива ЄС для бізнесу», що фінансується Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Business, працює з малими та середніми підприємствами у Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні, щоб допомогти їм орієнтуватися та виходити на зовнішні ринки, з особливим акцентом на Європейський Союз.

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів