fbpx
728 x 90

ТОП-3 помилки при вирощуванні в закритому ґрунті

ТОП-3 помилки при вирощуванні в закритому ґрунті

Вирощування в закритому ґрунті набуває все більшої популярності серед українських виробників овочевої продукції

Водночас конкуренція в цьому напрямку призвела до пошуку шляхів оптимізації виробничих витрат. На чому економлять вітчизняні тепличники та до чого це може призвести, коротенько підсумував Profihort.

  1. Використання самозбору

Забудьте про високий вал та стійкість до хвороб і шкідників, якщо ваш вибір пав на насіння F2. Натомість можна очікувати негативних показників щодо розміру та якості очікуваних плодів, негативних кількісних показників на рослині, сюрпризів щодо забарвлення тощо. Все це може і знизить вартість врожаю на ринку, тож жартувати із селекцією не варто.

  1. Відмова від профілактики

Розсадний період – час для першої профілактичної обробки рослини, що вирощується в закритому ґрунті. У протилежному випадку чекати на пошкодження розсади шкідниками та її ураження збудниками хвороби доведеться недовго й врятувати такий врожай завжди буде дорожче, ніж попередити небезпеку.

  1. Вибір плівки

Надійна плівка не завжди товста. Перш за щільність варто звертати увагу на склад поліетилену, наявність в ньому антистатичних добавок, що забезпечать тривалішу прозорість плівки, відштовхуючи пил. А також – на водопоглинаючі властивості плівки, які завдяки утворенню на плівці шару вологи дозволять зберегти тепло всередині теплиці вночі.

Profihort радить зменшувати витрати на ручну працю, опалення та живлення за рахунок автоматизації виробництва та використання передових технологій. Така економія принаймні не матиме негативного впливу на кількісні та якісні показники врожаю.

І, звичайно ж, використовувати високоякісне насіння від надійного постачальника, тому ProfiHort рекомендує компанію «Сингента», каталог насіння гібридів якої можете знайти, перейшовши за: Каталог насіння овочевих культур компанії «Сингента»

Підтвердження топ-статусу в селекції та насінництві овочевих культур, стало отримання компанією «Сингента» найпрестижнішої нагороди світової плодоовочевої індустрії Fruit Logistica Innovation Avard за коктейльний томат YOOM™ на цьогорічній виставці Fruit Logistica, яка проходила 5-7 лютого в Берліні. Більше читайте тут: Томат YOOM™ виборов золото FLIA 2020

Детальніше про те, як досягнути прийнятного співвідношення собівартості та якості продукції читайте у наших прийдешніх статтях, а наразі зичимо високих показників виробництва.

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів