fbpx
728 x 90

Томат YOOM™ виборов золото FLIA 2020

Томат YOOM™ виборов золото FLIA 2020

Коктейльний томат від «Сингента» отримав найпрестижнішу нагороду світової плодоовочевої індустрії

Організатори провідної світової виставки індустрії свіжих продуктів — FRUIT LOGISTICA 2020, яка відбувалася у Берліні 5-7 лютого, традиційно проводили конкурс інновацій Fruit Logistica Innovation Award. Протягом двох днів кожен, з понад 70-ти тисяч відвідувачів виставки, міг підійти та проголосувати за одного з 10-ти, відібраних авторитетним журі, номінантів. Отримавши майже 30% голосів, яскраву перемогу у цьогорічному конкурсі здобув «поживний і смачний лише за два укуси» інноваційний коктейльний томат YOOM™

Інноваційний томат YOOM™ завоював прихильність майже 30-ти відсотків виборців, завдяки високим товарно-смаковим та поживним якостям плодів. Залежно від кількості сонячного освітлення, забарвлення томату варіює від фіолетового до чорного, але незмінним залишається високий вміст вітамінів, мінералів, антиоксидантів, а також кисло-солодкий та пікантний смак «умамі» так званий п’ятий аромат, який підсилює інтенсивність та смак їжі.

«Виграш цієї нагороди це визнання відданості Сингента інноваціям для задоволення запиту виробників у вирощуванні здорових та смачних овочів, яких потребують споживачі», зазначив Джеремі Шабаніс (Jeremie Chabanis), керівник EAME Syngenta Value Chain. На церемонії нагородження також був присутній генетик Луїс Ортега (Luis Ortega), який разом з командою селекціонерів Syngenta Seeds Bv створив цей інноваційний продукт.

YOOM™, крім оригінального кольору та смаку, відповідає критеріям стійкості, оскільки адаптується до всіх сезонів та умов вирощування, включаючи штучне освітлення, з відмінними показниками врожайності та лежкості.

Нині він доступний в Австралії, Бельгії, Данії, Франції, Греції та Іспанії; незабаром розпочнеться дистрибуція на таких ринках, як Австрія, Канада, Німеччина, Швейцарія, Великобританія та США.

Конкурс на кращу інновацію Fruit Logistica Innovation Award існує вже 10 років, причому проекти-учасники можуть бути як технологічними (новий сорт овочів, фруктів, ягід), так і маркетинговими (нова упаковка, новий продукт). Протягом перших двох днів виставки кожен відвідувач може підійти та проголосувати за обрану ним інновацію.

Під час вручення нагороди, подвійною була радість наших сусідів поляків, які слідом за нідерландською компанією зайняли друге і третє місце на цьому подіумі інновацій.

Срібним переможцем конкурсу стала польська компанія Silbo SP. Z.O.O. за сертифіковану упаковку для фруктів та овочів, яка завдяки чорнилам та клеям на водній основі не містить розчинників, є екологічно чистою та придатна для компостування.

Бронзову ж нагороду отримала SoFruMiniPak®EcoView — упаковка для фруктів та грибів, з поновлювальної сировини, яка забезпечує оптимальне охолодження та 100% біодеградацію.

Раніше ProfiHort повідомляв, що у рамках останнього дня виставки проходить презентація стартапів (Start-up Day). У заході взяло участь 20 стартап-компаній, які представили новаторські товари, проекти та ідеї, які можуть змінити галузь виробництва свіжої продукції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські виробники овочів і фруктів представляють свою продукцію на FRUIT LOGISTICA 2020

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів