fbpx
728 x 90

ТОМАТ YOOM™ – УНІКАЛЬНИЙ СМАК ДОСВІДУ!

ТОМАТ YOOM™ – УНІКАЛЬНИЙ СМАК ДОСВІДУ!

Компанія «Сингента» створила нову лінійку томату з притаманним темно-фіолетовим кольором, насиченим антоціанами та неповторним кисло-солодким ароматом «умамі». Цей інноваційний сорт підходить для всіх сезонів та умов вирощування, включаючи штучне освітлення

РОБІТЬ СОБІ ЗАДОВОЛЕННЯ, НАСОЛОДЖУЮЧИСЬ КОЖНИМ ШМАТОЧКОМ

На додаток до чудового аромату, який відчувається на с мак, YOOM ™ містить високий рівень антоціанів, вітамінів і мінералів, які допоможуть вам дбати про себе протягом вашої життєвої активності.

ПРОБУДЖУЙТЕ СВОЇ ПОЧУТТЯ ІЗ КОЖНИМ УКУСОМ

 ОТРИМУЙТЕ ПОВНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ

Його незвичайний колір та розмірами, хрустка текстура та внутрішня соковитість роблять YOOM ™ ідеальним томатом, яким можна насолоджуватись у ваших салатах та аперитивах, чи навіть просто споживаючи самостійно!

СМАК, ЯКИЙ ДОВГО ТРИВАТИМЕ НА ПІДНЕБІННІ

Завдяки оригінальному поєднанню амінокислот та аромату він має сильний смак «умамі» – так званий п’ятий аромат, який підсилює інтенсивність та смак їжі.

ПРИГОЩАЙТЕ СЕБЕ: ВІДКРИВАЙТЕ ЙОГО ДЛЯ СЕБЕ!

Насолоджуватися YOOM ™ дуже просто: вийдіть з дому, підіть до свого супермаркету і обов’язково знайдете там його! Окрім того, завдяки оригінальному формату він завжди буде у відмінному стані.

ВАШ ЩОДЕННИЙ РАЦІОН ЖИТТЄВИХ СИЛ!

Включіть YOOM ™ у свій щоденний раціон 5-ти фруктів та овочів. Використовуйте його у своїх рецептах та зробіть їх більш поживними, слідкуючи за своїм харчуванням, не відмовляючись від смаку.

БАГАТЕ ДЖЕРЕЛО ПОЖИВНИХ РЕЧОВИН

Його характерний фіолетовий відтінок вказує на високу концентрацію антоціану та каротиноїдів – сильних антиоксидантів, які допомагають боротися з втомою. Крім того, він має велику кількість вітаміну С, а також високий вміст магнію та калію, що робить його ідеальною їжею, приймаючи участь у регулюванні артеріального тиску та проблемах, пов’язаних із серцево-судинними захворюваннями.

МАКСИМАЛЬНА ЯКІСТЬ ДЛЯ МАКСИМАЛЬНОГО СМАКУ

АРОМАТ, ВИРОЩЕНИЙ ОБРАНИМИ ФЕРМЕРАМИ

Томати із брендом YOOM ™ надходять від авторизованих фермерів, які використовують насіння високої якості, отримане традиційними методами, щоб вони могли надавати найкращі томати під брендом YOOM ™.

Професійні партнери, що спеціалізуються на виробництві томатів високої якості, зацікавлені в інноваційному підході цього томатного проекту, пов’язаного зі здоровим способом життя та споживанням нових видів томатів.

УНІКАЛЬНИЙ ПРОДУКТ З ПІВНОЧІ НА ПІВДЕНЬ

Вирощені в Бельгії, Іспанії, Франції, Італії, Австрії, Швейцарії, Греції, Великобританії, Голландії, Туреччині, Австралії, Новій Зеландії, Японії, Кореї, Північній Америці та Мексиці, томати YOOM ™ завжди досягають своєї оптимальної стиглості на рослині, що призводить до різних періодів вирощування, які впливатимуть на зовнішній колір залежно від широти; вони будуть темнішими в регіонах з більшою освітленістю, а на решті матимуть світло-фіолетові тони. Ця варіація дозволяє отримувати максимальну якість YOOM ™ протягом усього року.

ЗРОБІТЬ СОБІ СМАЧНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ

ЗДИВУЙТЕ СВОЇХ ГОСТЕЙ ЧИМОСЬ ЕКСКЛЮЗИВНИМ

Покажіть, що ви маєте неповторний смак. Піднімайте рівень своїх зустрічей за допомогою елегантного зовнішнього вигляду YOOM ™. Його характерний розмір і колір зробить ваші страви більш привабливими і соковитими.

НАДАЙТЕ СВОЇМ РЕЦЕПТАМ ВИРАЗНУ ОСОБЛИВІСТЬ

Досягніть неповторного аромату в своїх стравах за допомогою інтенсивного, ексклюзивного смаку YOOM ™. Його вибуховий смак, трохи пікантний, що відчувається піднебінням, робить його неповторним томатом, який добре поєднується як з традиційними рецептами, так і в інших екзотичних стравах азіатської кухні.

НАТУРАЛЬНА ДОБАВКА ДЛЯ СПОРТСМЕНІВ

Підтримуйте своє тіло налагодженим YOOM ™. Його високий вміст антиоксидантів та вітамінів допоможуть вам боротися із вільними радикалами та зменшать втому. Крім того, він містить магній і калій, елементи, які необхідні для запобігання спазмам під час більш інтенсивних занять.

ЗДОРОВИЙ СНЕК ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ

Насолоджуйтесь здоровим снеком, який ідеально підійде у будь-який час. Завдяки розміру та оригінальній упаковці YOOM ™, у вас є здоровий, практичний і, перш за все, смачний варіант їжі.

Джерело: www.yoomtomato.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів