fbpx
728 x 90

Головні висновки форуму «Цибуля 2020»

Головні висновки форуму «Цибуля 2020»

Цибулевий форум з успіхом пройшов 16-17 січня 2020 р. у Німеччині

Майже 100 учасників зібрав цьогорічний цибулевий форум, що пройшов у німецькій комуні Санкт-Мартін (Sankt Martin), що в землі Рейнланд-Пфальц (Rheinland-Pfalz). Протягом двох днів учасники міжнародного ринку цибулі прослухали цікаві презентації, які супроводжувалися жвавою дискусією; взяли участь у нетворкінгу, мотиваційних майстер-класах та поспілкувалися у неформальній обстановці. Детально було розглянуто сучасний стан та тенденції світового ринку, існуючі проблеми та нові рішення у захисті від шкідників, хвороб, бур’янів, а також інновації у післязбиральній доробці та зберіганні цибулі.

Цибуля є невід’ємною частиною раціону в багатьох країнах світу, хоча обсяги споживання мають регіональні особливості. Традиційно раз у два роки в Німеччині проходить форум присвячений цибулі. Організатором міжнародного форуму «Цибуля 2020» виступила компанія, що займається дослідженням аграрних ринків (Agrarmarkt Informations-Gesellschaft mbH, AMI) та Центр обслуговування сільських районів (Rheinische Landwirtschafts-Verlags GmbH).

Відкриваючи захід, Ганс-Крістоф Бер (Hans-Christoph Behr) проаналізував останні два роки з часу останнього цибулевого форуму в 2018 році: «У нас було два дуже різні сезони, один з дуже малим урожаєм і дефіцитом по всій Європі, а інший досить сприятливий. Експорт іде добре, і Європа готова постачати».

Президент Німецької асоціації цибулі (German Onion Association) Бернд Хаас (Bernd Haas) зазначив: «Погода ставить все більші і більші виклики перед виробниками. У деяких регіонах посуха у 2019 р. була більшою ніж у 2018 р., а заборона на зрошення додала труднощів». Для протидії цим факторам у секторі є багато можливостей, наприклад, розширення місць вирощування, збільшення потужностей для зберігання тощо.

Зміна клімату була важливим аспектом також у виступі Гюнтера Хоса (Günter Hoos) з Сервісного центру з питань сільських територоії в Рейн-Пфальц (Dienstleistungszentrum Ländlicher Raum Rheinpfalz). Він назвав захист врожаю, зміни клімату та кризу робочої сили головними проблемами галузі. «Багато людей почуваються обманутими політиками, адже вимоги до виробників цибулі та й інших овочів є дуже високими».

Тенденції ринку цибулі

Соня Іллерт (Sonja Illert) з AMI у своїй презентації зазначила: «Люди часто чують, що асортимент помідорів занадто великий. Для цибулі він зазвичай навіть більший. Кожна POS-система має цибулю, яка часто поділяється на спеціальні сорти, бренди та упаковки. Крім того, зростає популярність пучкової цибулі».

Що стосується червоної цибулі, то на думку спікера, частка у вирощуванні все ще досить мала. Загалом, існує дефіцит даних про поширення різних сортів на глобальному рівні. «Нідерланди та Велика Британія є лідерами за площами вирощування червоної цибулі, але в Німеччині також її вирощують. Нині площа становить 820 га (станом на 2019 рік), що становить близько 7,4% від загальної площі під цибулею», — зазначила Іллерт.

Зважаючи на зростаючий попит на червоні сорти, пропозиція є обмеженою, а ціни високими. Заборона експорту з Індії тут відіграла свою роль, але відкрила ринки для Нідерландів в Азії. «Ми продовжуємо очікувати дефіциту червоної цибулі. Найважливішим заморським партнером для Німеччини є Нова Зеландія, де в цьому сезоні не зафіксовано значного збільшення площі. Обтяжуючим фактором став перехід дисконтера Алді Сюд (Aldi Sud) на виключно органічну цибулю: «Це стало несподіванкою, і, оскільки, в Німеччині не так багато червоної цибулі сертифіковано як органічна, ціни зросли, а доступність була низькою врешті-решт попит було покрито продукцією з Нідерландів».

Даніель Шмітт (Daniel Rogério Schmitt) ознайомив учасників зі станом цибулевої промисловості Південної Америки та особливо Бразилії. «Площі насаджень цибулі у Бразилії є суттєвими, але продукції недостатньо для забезпечення потреб внутрішнього ринку, тому значні обсяги все ще імпортують, особливо з Нідерландів». Фрукти експортують з Бразилії до Голландії, а на зворотному шляху забирають цибулю до Бразилії.

«Дешевше відправити контейнер цибулі з Нідерландів до Бразилії, ніж до Парижу».

Технічний прогрес забезпечує все більші врожаї на меншій площі, але потужності для зберігання все ще залишають бажати кращого і тут все ще потрібні інвестиції.

Гійсбрехт Гюнтер (Gijsbrecht Gunter) з Асоціації Цибуля Нідерландів (Holland Onion Association), розповів про вплив Нідерландів на світовий ринок цибулі та тенденцію антиглобалізації. «Політика може перешкоджати торгівлі цибулею, навіть якщо цей продукт рідко має щось спільне з відмінностями між країнами».

Цибуля є найбільш споживаним овочем у світі, і водночас є лише невелика площа, на якій цибулю можна вирощувати цілий рік. «Зі зростанням світового населення та популярністю цибулі ми очікуємо, що споживання зросте на 60% до 2050 року», — сказав він, додавши, що 95% виробництва Нідерландів, призначеного для експорту, таким чином можуть допомогти прогодувати населення світу. Гюнтер представив різні експортні напрямки для цього продукту та відповідні специфікації для цибулі, щоб додатково проілюструвати можливості та проблеми в торгівлі.

Надійна технологія зберігання має вирішальне значення для якості цибулі на ринку. Хенк Теббен (Henk Tebben) з Engie Refrigeration представив технологію конденсації та зустрів великий інтерес учасників. Конденсаційна технологія дає можливість сушити та зберігати продукцію без залежності від зовнішнього повітря — що робить рішення особливо енергоефективним.

Це дозволяє відповідати найважливішим тенденціям цибулевої та загалом овочевої промисловості: вищі вимоги до якості, непередбачувана погода та сталість виробництва.

Проблеми та рішення у захисті рослин

Основною загрозою для цибулі є личинка дротяника — це також є одним із наслідків зміни клімату, заявила Андреа Шнайдер (Andrea Schneider) з Німецької асоціації торгівлі цибулею (German Onion Trade Association).

«Завдяки теплішому клімату, деякі види личинки дротяника з південних країн успішно адаптуються в нашій країні. Їх прогрес на північ чітко помітний». Ці види більш інвазійні і важче контролюються. Це має бути орієнтиром для подальших розробок.

Стосовно реєстрації нових засобів захисту рослин, то науково-дослідницька спільнота та влада знаходяться «на далекій відстані», і, на жаль, часто не вистачає досвіду для системного швидкого прийняття цих важливих рішень, щодо захисту сільськогосподарських культур.

Представник Сингента Агро (Syngenta Agro) Марк Музінський (Marc Muszinski) продовжив цю тему у своєму виступі. «На жаль, експертиза недостатньо розподілена в органах влади, тому бракує відчуття того, що реально потрібно. Виникає проблема сприйняття: конфлікт між сільськогосподарською та екологічною політикою, від якої страждають виробники». З одного боку є попит на продукцію від німецьких споживачів та політиків, з іншого — існує нерозуміння ризиків та потреб, які пов’язані з овочівництвом.

Відбулося різке скорочення кількості дозволених діючих речовин, водночас має місце консервативна оцінка нових препаратів та тривала дозвільна процедура.

Мартіна Польман (Martina Pohlmann) з HLB / De groene Vlieg, ознайомила присутніх із особливостями застосування вільноживучих нематод, які значною мірою є корисними організмами та представила свій досвід роботи з технікою стерильної цибулевої мухи, яка вже широко застосовується у Нідерландах. У інших європейських країнах, старий звичний метод незабаром також можна буде використовувати, завдяки новій мобільності мух.

Ця технологія вже апробована у різних країнах світу для 38 видів мух. Захист забезпечують стерилізовані мухи, яких розводять у великих кількостях і випускають на уражені поля, тим самим перешкоджаючи розмноженню шкідника. «Цей процес не вимагає ГМО, не призводить до звикання, не дає залишків і забезпечує тривалий ефект», — підкреслила Польман переваги технології.

Однак, потрібна тісна співпраця багатьох місцевих фермерів для того, щоб технологія була ефективною у всьому регіоні. Наразі, кампанія була географічно дуже обмеженою, оскільки не можна було перевозити мух на великі відстані. Тим часом, для масштабування проєкту було розроблено спеціальні контейнери. У довготривалій перспективі, компанія шукає регіони у Німеччині та решті Європи, де можна було би застосувати технологію.

Швейцарська компанія ecoRobotix, презентувала учасникам форуму автономний робот для точечної боротьби з бур’янами. Завдяки камері та GPS, робот дуже точно вносить мікродози препарату. «Це обіцяє 90% економії гербіцидів завдяки «точковому розпилюванню» — на благо навколишнього середовища та вашого гаманця», — наголосив у своїй доповіді Клод Юрієнс (Claude Juriens). Наразі комерціалізація триває, і в 2021 році в Німеччині, Швейцарії та Франції планується провести додаткові випробування.

Захід характеризувався товариською атмосферою та жвавими дискусіями. Кожну лекцію супроводжувала сесія запитань-відповідей. Було багато думок, і доповідачі зробили все можливе, щоб відповісти на всі коментарі з дотепністю та повагою. Це, безумовно, зробить Форум Цибулі особливим заходом у календарі подій німецьких виробників та маркетологів у майбутньому.

Джерело: https://www.freshplaza.com
https://www.freshplaza.com
https://www.freshplaza.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів