fbpx
728 x 90

Ягідництво і переробка: технології та інновації

Ягідництво і переробка: технології та інновації

Головна галузева подія року – Міжнародна конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації» вже незабаром стартує у Рівному!

Хто володіє інформацією – володіє світом, а в нашому випадку ключами до успішного бізнесу на ягодах. 12-13 грудня журнал «Ягідник» (Україна) організовує III дводенну конференцію «Ягідництво і переробка: технології та інновації – 2019». Захід збере у Рівному професіоналів ягідного бізнесу, початківців, експертів та науковців, компаній-виробників.

Це ефективний майданчик для поширення нових технологій, передового досвіду та інноваційних методик, які є у світі, – з вирощування різних ягідних культур, як популярних, так і нішевих.

Успішний бізнес на вирощуванні лохини, традиційної та органічної,
одна з головних тем конференції

Про сучасні сорти і селекцію лохини, практичний досвід вирощування розповість Олег БАЗЮК, директор розсадника in-vitro «Долина Агро». Про науково-практичні основи вибору земельних ділянок при проєктуванні ягідних насаджень – Сергій РЯБКОВ, керівник ДП «Проектно-технологічне бюро».

Програма конференції включатиме виступи практиків – власників ягідних плантацій. Зокрема Віктор ФАРАФОНОВ, директор компанії «БЕТЕК», виступить з презентацією на тему «Інноваційні технології вирощування лохини. З досвіду найбільшого у Східній Європі ягідного господарства». Про науково-практичний досвід вирощування органічної лохини й шляхи збільшення прибутковості розповість Павел ВАВРИЩУК, представник компанії Polana, а також розсадника Polska Borowka (Польща).

Володимир СІЛЕНКО, к. с-г.н., агроном компанії «БТУ-Центр», у своєму виступі розповість про «Система біоживлення та біозахисту в сучасному ягідництві».

Теми реєстрації та просування торговельної марки на експорт торкнуться успішні в цьому напрямку практики Тарас БАШТАННИК (U-berry), Олег НАУМЕНКО (СВК «Ягідка»), Євген ХАРЛАН (IBerry). Про експортні можливості українського ягідництва» говоритиме  Ірина КУХТІНА, Президент асоціацій «Інноваційне фермерство і кооперація», «Ягідництво України».

Європейський досвід вирощування жимолості – якісної та затребуваної на ринку

Презентацію «Наш 4-річний досвід вирощування жимолості» представить на конференції Тадеуш КУСІБАБ, засновник компанії In-Vitro Kusibab – найбільшої в Європі лабораторії ін-вітро.

Темі «Хвороби та шкідники лохини та жимолості, та як із ними боротися, практичні рекомендації» буде присвячений виступ Лешека ОРЛИКОВСЬКОГО, професора Інституту садівництва, Skirniewice (Польща).

Технічним питанням облаштування ягідних плантацій та сертифікації підприємств будуть присвячені виступи «Системи керування зрошенням згідно зі стандартом Global G.A.P» – Дмитра ФІЛІППОВА («Полив Сервіс»), а також «Сертифікація ягідного і переробного виробництв. Досвід впровадження на ягідних підприємствах» – Ігоря ЧЕЧІТКО, спеціаліста з сертифікації підприємств Global G.A.P.

Інновації, що допомагають заробляти на суниці садовій

Детально про агротехнологію суниці садової розповість учасникам конференції Ірина БАРЗО, керівник компанії ICompany. Виступ буде присвячений темі «Черговий досвід виробництва суниці садової в сезоні 2019 року. Основні проблеми та їх рішення на ділянках ICompany».

Сталу стратегію у боротьбі з захворюваннями суниці презентує Ігор ТАРУШКІН, регіональний менеджер компанії «Байєр» (Україна) – Генерального партнера конференції по ЗЗР. Тему «Мікробіологічні препарати від компанії Lallemand – запорука високої врожайності та якості продукції» розкриє у своєму виступі Павло ВОЛИНЕЦЬ, головний агроном ТОВ «Агрітема».

Камілла ХРУЛЬОВА, представниця компанії Primozone Production AB (Швеція), розповість про безпеку харчових продуктів у свіжому та замороженому вигляді, про якість води та нові норми, що дозволяють уникнути використання хлору при очищуванні ягід та фруктів.

Технології зберігання й переробки ягід у всіх аспектах:
технічному, практичному та з успішного досвіду

Друга ключова тема – технології заморозки та переробки, створення доданої вартості й підвищення конкурентоспроможності української продукції на світовому ринку. Унікальні технології класифікації якості лохини, здатні значно пролонгувати строк життя свіжої ягоди представить компанія UNITEC – Головний партнер конференції.

Комплексні лінії та окремі блоки для сортування, зважування, миття, подрібнення, виготовлених згідно з вимогами системи HACCP, презентує на виставці польський виробник UNI-MASZ. Власник компанії PIGO  Горан ОБРАДОВИЧ  виступить з презентацією на тему «Ліофілізація та заморожування, як технології майбутнього».

Темі «Зберігання та заморожування ягід і кісточкових» буде присвячений виступ Анатолія БОГДАНА, директора компанії «Інсолар-холод». Виступ представника компанії «4 стихії» буде присвячений темі «Оснащення холодильним обладнанням комплексів з охолодження, зберігання та заморозки ягід». Сектор зберігання ягід представить і компанія «Incools Engineering».

Бізнес-тур на провідні переробні підприємства Рівненщини

Учасники конференції зможуть отримати детальну карту дій у впровадженні чи розвитку власних переробних потужностей. Презентацію успішного досвіду переробки ягід в ході конференц-дня проведе  представник компанії «Агропереробка». В рамках бізнес-туру, 13 грудня, учасники конференції відвідають цей плодово-ягідний завод, ознайомляться з новітніми технологіями переробки в дії.

Другий маршрут бізнес-туру передбачає відвідання морозильних потужностей «АГРО Фрост Рівне» – компанії, що спеціалізується на заготівлі органічної ягоди. Напередодні ж представник компанії виступить з презентацією на тему «З поля – до іноземного покупця. Вимоги до продукції з боку закордонних торговельних мереж».

Експерти говоритимуть і про інші аспекти вирощування, захисту, живлення та зрошення, передпродажної підготовки, переробки й маркетингу ягід! З темами всіх виступів можна ознайомитися у програмі. Надзвичайно широко будуть представлені на виставці техніка, технології й супутні матеріали для ягідництва та переробки компаніями-експонентами:

4 Стихії, «Інсолар-Холод», ТОВ «Агрітема», Unitec, «Кліома-Сервіс», Garden Tools Ukraine, Polska Borowka, PIGO, «Фруктовий Сад», PRIMOZONE, «Адана-3», «Долина Агро», Pepinieres Escande «Millet», Gospodarstwo Szkółkarskie Ciepłucha, SuperBorowka, ТОВ Полив-Сервіс, ПТБ, ТОВ «Лібра Агро», Incools Engineering, «БТУ-Центр», WDK TUNNELS PL, CERES Ukraine, UNIDEX, Tolsma, ТМ Famberri.

Головний галузевий партнер – Асоціація «Ягідництво України»
Генеральний партнер по ЗЗР – компанія Bayer
Генеральний Юридичний партнер – ППФ «Пахаренко і партнери»
Головний інформаційний партнер – журнал «Ягідник» www.jagodnik.info (Україна)
Медіа-партнери конференції: «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» www.techdrinks.info, Shuvar.info, Profihort.com

Захід відбувається за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках проекту «Підтримка аграрного і сільського розвитку».  Виступи учасників відображають їх власну думку та не обов’язково є офіційною точкою зору USAID чи Уряду США.

Умови участі в конференції:

Вартість участі:
Конференц-день + бізнес-тур – 1900 грн
Конференц-день (без бізнес-туру) – 1400 грн

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у презентації фруктів і ягід, а також напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою).

Увага: для передплатників журналів «Ягідник», «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», і «Горішник» встановлені пільгові умови участі в конференції (знижка 10%). Для малих фермерських господарств – спеціальна ціна. Знижка на 2-го і 3-го учасника від компанії – 5-10%. Знижки не сумуються.

Поспішайте зареєструватися до участі:
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
Дарія Потурай, тел.: +38 068 51 33 187
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Онлайн: http://forum.techdrinks.info/ua/event/25

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів