fbpx
728 x 90

Майже 500 іноземних закупівельників відвідали єдиний в Україні «продовольчий хаб»

Майже 500 іноземних закупівельників відвідали єдиний в Україні «продовольчий хаб»

Міжнародна подія зібрала на одному майданчику 158 експонентів, 3859 відвідувачів та 460 іноземних баєрів з понад 60 країн світу

У Києві з 27 по 28 листопада 2019 року відбулась ІІІ Міжнародна виставка продовольчої продукції Ukrainian Food Expo 2019. Основний концентрат цього року був на b2b та повне «занурення» в експорт. Дводенний захід довів, що українська продукція стає все більш популярною та затребуваною на світовому ринку

Організатором виставки виступила Рада з питань експорту продовольства (UFEB) та за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Єдиний в Україні «продовольчий хаб» представив бізнес-відвідувачам широку лінійку продукції від виробників продовольчих товарів, серед яких: м’ясо та вироби з м’яса, молоко та молочні продукти, кондитерські та хлібобулочні вироби, бакалія, риба та морепродукти, овочі та фрукти, олійно-жирова продукція, алкогольні та безалкогольні напої, мед, різноманітні снеки, еко продукція, навіть унікальні, такі як равлики та багато інших. А також, були представлені постачальники обладнання та технологій для харчової промисловості.

Тож, кожен з відвідувачів мав змогу знайти партнерів тої продукції в пошуку якої знаходився.

На одному майданчику вдалося зібрати провідних вітчизняних виробників харчових продуктів та напоїв, керівників та топ-менеджерів у сегменті HoReCa та рітейлу, українських дистриб’юторів, іноземних імпортерів та трейдерів, а також постачальників обладнання та технологій для харчової промисловості.

Протягом дводенного B2B марафону українських виробники мали змогу заявити ринку про себе, презентувати свій продукт цільовій аудиторії та розширити ринки збуту і кожен учасник мав можливість провести переговори з потенційними партнерами, укласти вигідні контракти, налагодити партнерство та корисні ділові зв’язки.

Ділова програма виставки включала в себе 8 бізнес-заходів: «М’ясний бізнес 2019», «Milk Processing 2019», «Бакалія 2018», «VII Українсько-німецький форум харчових продуктів», «Confectionery & Bakery 2019», «Fruits, Berries & Vegetables 2019», «Експорт олії з України 2019» та новинка цього року, конференція «Drinks». Учасники заходу протягом інтенсивних годин отримували цінну інформацію від кращих українських та міжнародних експертів галузі для розвитку свого бізнесу та реалізації амбітних експортних цілей.

Щорічна конференція «Fruits, Berries & Vegetables 2019» відбулася 28 листопада. Під час навчального заходу провідні спікери плодоовочевого бізнесу, серед яких успішні експортери та іноземні фахівців ділилися власним досвідом, практичними кейсами та порадами щодо розвитку бізнесу в даній галузі.

Тарас Баштанник, директор «Українська ягода» на конференції пояснював, чому стратегічно вірно орієнтуватися в першу чергу на ринки країн ЄС при експорті ягід. Спікер виділив такі переваги:

— Непорівняно більші обсяги та асортимент ягід на ринках країн ЄС.
— Немає лімітуючого фактору по обсягам та складності логістики (для свіжої ягоди в першу чергу).
— Можливість на перших етапах працювати в сегменті B2B з трейдерами. Маржа нижча, волатильність цін вища, але частково вибачаються помилки.
— Плановість.
— Конкурентна перевага(собівартість) в рамках свого сезону свіжої ягоди.

Марина Сидоренко з Міжнародного Торговельного Центру (ITC) в свою чергу розповідала про можливості проекту ITC для українських виробників ягідної продукції.

«Цільова підтримка для відібраних компаній включає розробку індивідуальних планів, ідентифікацію потенційних покупців на зовнішніх ринках, консультації, тренінги та навчальні поїздки, участь у виставках та торгових місіях, налагодження комунікації з потенційними іноземними партнерами, підвищення кваліфікації компаній по маркетингу та продажу», зазначила пані Марина під час свого виступу.

А також, учасники дізнались, що очікує плодоовочеву галузь в найближчі роки, як знайти нові ринки збуту та як з ними працювати.

Значний ажіотаж викликала B2B зустріч, яку було спеціально організовано для представників кондитерської галузі другого дня виставки Ukrainian Food Expo 2019.

Більше 20 українських виробників кондитерських виробів зібрались на зустрічі. Серед них «Yarych»  LLC, AVK, ТОВ «Домінік», ТОВ «Т Престиж», ЗАТ «Житомирські Ласощі», Булочна «Крендель», ТОВ «Хлібзавод №1», ТОВ «Кондитерська фабрика ТУРРОН» та інші. Кожен з них мав змогу особисто поспілкуватись з іноземними закупівельниками, презентувати їм свою компанію та продукт, домовитись про співпрацю і в майбутньому почати постачати до них свою продукцію. Серед запрошених представників іноземного бізнесу були: Bill Solutions SRL (Румунія), Dekorativna točka d.o.o. (Хорватія), Firenze Com SRL (Румунія), MALCICRIS SRL (Румунія), А-Инвест (Македонія), Popular Traders (Пакистан), MCAcomercial (Румунія), Protary Import & Marketing (Ізраїль), Senic Com SRL (Румунія).

Подібні заходи є чудовою можливістю для українських виробників відкрити для себе нові ринки збуту та зав’язати тісні ділові відносини.

Ukrainian Food Expo  не просто виставка, це справжня можливість для українських виробників популяризувати свою продукцію «Made In Ukraine» на вітчизняному і міжнародному ринках, знайти надійних бізнес-партнерів та підписати вигідні умови про співпрацю.

Протягом активних та плідних двох днів захід довів, що українська продукція стає все більш популярною та затребуваною на світовому ринку. На цьому не зупиняємось, ламаємо стереотипи і продовжуємо відкривати всьому світу якісну українську продукцію!

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів