fbpx
728 x 90

Зелене майбутнє ягідництва у фокусі GBC2020

Зелене майбутнє ягідництва у фокусі GBC2020

Сталість у всіх її різноманітних формах буде в центрі уваги Глобал Беррі Конгрес-2020

Наскільки стійким є міжнародний ягідний бізнес? Всесвітній ягідний конгрес (Global Berry Congress) повертається до Роттердаму 30 березня—1 квітня 2020 року, приділяючи основну увагу майбутній життєздатності індустрії виробництва м’яких фруктів, ланцюгів постачання, моделей дистрибуції та ринків збуту.

Зареєструйтеся на Global Berry Congress 2020 — супер-ранній період скоро закінчується!

Незважаючи на те, що ягідництво виділяють як одну з найбільш яскравих і успішних категорій у плодоовочевому бізнесі, сектор свіжої ягоди аж ніяк не застрахований від різних проблем, пов’язаних із екологічною, соціальною та економічною стійкістю.

Ефективність, продуктивність та безпека харчових продуктів хоч і були протягом десятиліть у центрі бізнес-моделей з виробництва ягід, але, напевно, все ще потрібно закрити існуючі прогалини, щоб захистити людей та громади, які постачають фрукти чи природні ресурси, необхідні для їх виробництва.

Програма Всесвітнього ягідного конгресу висвітлить низку напрямків, які потребують вдосконалення. Також буде розкрито деякі теми для роздумів щодо тих аспектів постачання свіжої ягоди, які можуть виграти від більших інвестицій та уваги в майбутньому.

Global Berry Congress — це провідна світова інформаційна та нетворкінгова подія для міжнародного ягідного бізнесу, яка об’єднує майже 600 людей з усього світу та з усіх куточків ягідного ланцюга.

Захід надає цінні можливості зустрітися та взаємодіяти з професіоналами галузі, дізнатися про останні тенденції ринку ягід, а також просувати нові продукти та послуги.

Цікавить виступ з доповіддю на GBC2020?
Зв’яжіться з програмним менеджером Mike Knowles mike@fruitnet.com

Хочете виступити спонсором GBC2020?
Завантажте брошуру спонсора GBC2020

Плануєте стати експонентом GBC2020?
Завантажте анкету експонента GBC2020

Бажаєте приєднатися до події як учасник GBC2020?
Перейдіть за посиланням — супер-ранній пільговий період скоро закінчується!

Джерело: www.fruitnet.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів