fbpx
728 x 90

В Іспанії зростає популярність товарів з етикеткою «вільний від…»

В Іспанії зростає популярність товарів з етикеткою «вільний від…»

Сучасні споживачі все більше цікавляться не лише терміном придатності, а й складом продукту

Нині споживачі стали уважніше відноситися до власного здоров’я. З кожним днем все більше людей дотримуються здорового способу життя, а поряд із заняттями спортом намагаються слідкувати за якістю свого раціону.

Зростання захворюваності на харчові непереносимості, алергії та нові харчові звички людей збільшують можливості продажу в Іспанії продуктів «вільних від». Роздрібні продажі в Іспанії продуктів з надписом «вільний від» досягли 1,2 мільярда доларів у 2018 році (+12%).

Звіт Департаменту с/г США (USDA GAIN), що включає дані дослідження «Зелена революція», підготовленого консультантами «Лантерн» (Lantern) на основі опитування понад 2000 осіб. За даними Лантерн, загальна кількість веганів, вегетаріанців та флекситаріанців у Іспанії зросла з 7,8 до 9,9% за період 2017—2019 років.

Флексітаріантсво — це нова версія здорового способу життя, менш радикальна лайт-форма вегетаріанства. Флексетаріанська дієта складається переважно з рослинної їжі, але допускає вживання тваринних білків. ЇЇ вважають ключовим елементом на шляху до екологічно стійкого майбутнього 2050 року.

У звіті показано зростаючу відкритість іспанських споживачів до нових продуктів. Під час минулорічної виставки «Free From Expo», що проходила у Барселоні, декілька оглядачів галузі кваліфікували це зростання споживчих переваг населення до продуктів «вільних від», як більш ніж тенденцію і більше як довгострокову зміну поведінки споживачів, оскільки все більше іспанських споживачів хочуть їсти та жити здоровіше.

Роздрібні продажі цієї категорії продуктів в Іспанії досягли 1,2 млрд. доларів у 2018 році, що на 12% більше порівняно з попереднім роком. Один з найбільших іспанських рітейлерів — Меркадона (Mercadona) лідирує з показником 14% роздрібної вартості. Крім того, очікується, що у 2023 році продажі досягнуть 2,7 мільярда доларів.

Джерело: www.freshplaza.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів