fbpx
728 x 90

Туреччина відправить супутник у космос для розвитку «Смарт Агро»

Туреччина відправить супутник у космос для розвитку «Смарт Агро»

Наступного року Туреччина відправить супутник у космос для відстеження сільськогосподарських полів та клімату

Мікросупутник під назвою «Лагарі» (Lagari) буде спостерігати пілотні райони, які обиратимуть на основі груп продуктів та клімату. Міні-супутник «Лагарі» (Lagari) планують відправити у космос наступного року. Супутник названий на честь Лагарі Хасана Селебі (Lagari Hasan Celebi), який, за легендою, був у першому успішному пілотованому ракетному польоті.

Проект, який було представлено наприкінці серпня Міністерством сільського та лісового господарства Туреччини, має на меті розпочати нову еру для сільського господарства Туреччини.

Компанія «СТМ» (STM, Savunma Teknolojileri Muhendislik) та Міністерство сільського та лісового господарства підписали протокол щодо забезпечення використання супутника для суспільних потреб.

Створення візуальної бази даних

Супутник виробництва STM, буде збирати та обмінюватися зображеннями з міністерством, яке потім використовуватиме їх для ведення сільського господарства. Зображення, зібрані із супутника, будуть оброблені на основі конкретних потреб, а також буде створено візуальну базу даних.

Ці зображення будуть використовувати у розвитку аграрних стратегій міністерства та науково-дослідних проектах, які включатимуть оцінку врожайності, раннє виявлення шкідників за допомогою радіолокаційної технології, оцінку пошкодження продукції, розробку чутливих технологій для сільського господарства, системи раннього попередження, моніторинг розвитку сільськогосподарських культур, визначення видів рослин та управління сільськогосподарськими площами.

Джерело: www.freshplaza.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів