fbpx
728 x 90

Три дні Мадрид був плодоовочевою столицею світу

Три дні Мадрид був плодоовочевою столицею світу

Міжнародна виставка «Fruit Attraction 2019» (22-24 жовтня, Мадрид) стала центром знань для операторів ринку фруктів та овочів

У 11-ій Міжнародній виставці Fruit Attraction 2019, взяло участь 89390 професіоналів із 127 країн, а це означає зростання на 12% порівняно з попереднім роком. Ця міжнародна плодоовочева виставка займає лідируючі позиції серед своїх конкурентів. Загалом 1770 компаній з 58 країн взяли у ній участь, що на 9% більше порівняно з 2018 роком. Захід зайняв 55938 м2  виставкової площі, що на 10% більше, ніж минулий. Дані статистичні показники, без перебільшення, зробили Мадрид на три дні світовою столицею фруктів і овочів

Виставка-ярмарок підтвердила свою роль фундаментального інструменту у розвитку маркетингу фруктів та овочів. Завдяки своїй здатності сприяти світовому експорту в секторі та виступаючи комерційним центром для професіоналів по всьому ланцюгу вартості, іспанська виставка стала інноваційним каркасом для світової плодоовочевої індустрії.

Однією з найсуттєвіших статистичних цифр є значне (+23%) збільшення кількості міжнародних учасників. Найбільше серед них було європейців, вони складали 65 % відвідувачів, що на 16 % більше порівняно з попереднім роком. Відмічено також суттєве зростання гостей із Латинської Америки та Карибського басейну (+47%), Північної Америки (+31), Близького Сходу (+21) та країн, які не входять до ЄС (+20%).

Цьогоріч неозброєним оком був помітний фокус на упаковці. Картонні коробки, упаковка запаяна зверху плівкою (top seal packaging), біологічнорозкладні плівки усіх розмірів та кольорів можна було знайти скрізь під час виставки. Цього року, здається, було менше уваги до органічного вирощування. Компанії, які працюють на органічному ринку, розділяли спільний зал із трейдерами квітів та рослин, які були присутні в Мадриді лише другий рік.

Значно збільшилася кількість учасників «Ринку гостьового імпорту» (Guest Import Market), співорганізованого з Іспанським інститутом зовнішньої торгівлі (ICEX), які для цього прибули з Індії, Сінгапуру та Китаю. З Індії зареєстровано було 259 відвідувачів (зростання на 121%;), 36 відвідувачів приїхало з Сінгапуру(на 140% більше), а Китай зі 167 учасниками зафіксував зростання на 70%.

Fruit Attraction створила для своїх учасників платформу, яка дозволить їм рости та розширюватися на міжнародному рівні за допомогою програми «Міжнародні гості», що залучила 1015 великих байєрів, менеджерів із закупівель роздрібної торгівлі, імпортерів та гостьових оптовиків з 86 країн. Також було залучено місцеві компанії з усіх іспанських виробничих районів.

Виставкова площа «Fresh Produce», знову стала сегментом із найбільшою часткою учасників аж 71,5 %. Вагоме значення також мала ресурсна промисловість, на яку припадало 25,5%, що свідчить про міць плодоовочевого сектору. До цього потрібно додати «Flower & Garden» (2%), та «Nuts Hub» (1%) — усе разом свідчить про різноманітність спеціалізації виставки.

Виставка надала поштовх таким подіям, як «Ecorganic Market» — спеціалізована зона для збуту та експорту органічної продукції, а також «Smart Agro», що орієнтована на застосування новітніх технологій. «Innovation Hub» та «Innova Forum» — було присвячено інноваціям та розвитку бізнесу в даному секторі.

Комплексна програма усіх конференцій перетворила «Fruit Attraction 2019» у центр знань для всього сектору. Семінарські програми відзначалися великою різноманітністю, а також високим рівнем учасників та доповідачів. Деяких із них варто відзначити: World Fresh Forum, Biofruit Congress, AWM (Agriwater Management) day, Technology Attraction та сесія, що розглядала вплив та наслідки Брекзиту на плодоовочеву галузь та відносини між Іспанією й Великобританією.

Ярмарок знову передав на благодійність 40 тонн фруктів та овочів від імені учасників до Мадридського банку харчів (Food Bank of Madrid).

Міжнародна виставка плодоовочевої промисловості «Fruit Attraction 2020» відбудеться з 20 по 22 жовтня у IFEMA.

Джерело: www.freshplaza.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів