fbpx
728 x 90

Рійк Цваан представила лінійку дині «готові до вживання»

Рійк Цваан представила лінійку дині «готові до вживання»

Завдяки своїм інноваціям, компанія робить диню зручнішим продуктом як для виробників, так й споживачів

Представлена лінійка сортів, плоди яких мають тривалу лежкість та можуть бути зібраними у споживчій стиглості, завдяки тому, що самостійно вказують на оптимальний момент збору, що позбавляє необхідності дозарювання у домашніх умовах

Компанія «Рійк Цваан» (Rijk Zwaan) зламала існуючий стереотип, представивши цілу лінійку сортів дині «готові до вживання» (ready-to-eat) сортотипу канталупа (cantaloupe), що дозволяє зробити продукт більш зручним для виробників та споживачів.

Сорти дині голландської селекційної компанії для тривалого зберігання, мають плоди, які повідомляють фермера про необхідність збору врожаю (досягнення плодами вмісту цукрів — 15-16 Brix) через появу кремового забарвлення шкірочки, або формуванням кільця навколо плодоніжки.

Це допомагає гарантувати, що вони досягнуть споживача дозрілими та готовими до вживання з достатньо високим вмістом цукру —, що є вперше для сортотипу дині канталупа.

Лінійка включає шість сортів дині: Casasol RZ, Paniol RZ та Frivol RZ для виробництва в Іспанії; 34-506 RZ для Марокко; і Mirandol RZ для Сенегалу та Іспанії.

Маючи високу стійкість до попелиці та борошнистої роси, сорти також придатні для органічного виробництва.

Виступаючи на виставці Fruit Attraction у Мадриді, торговий представник компанії «Рійк Цваан» Хуан Франсіско Мартинес (Juan Francisco Martinez) пояснив, що зазвичай складно визначити оптимальний момент для збору дині канталупа типу Шарента (Charentais). Тому плоди повільніше ставали доступними для споживання, ніж інші продукти, такі як авокадо та манго.

Готові до вживання в їжу дині Рійк Цваан зараз доступні у Швейцарії, Німеччині та на деяких інших європейських ринках.

Стало відомо також, що за 2018/2019 фінансовий рік, компанія «Рійк Цваан» отримала рекордний річний оборот у 440 млн. євро, що на 6 % більше порівняно з попереднім роком.

Незважаючи на зростання обороту, прибуток склав 48 млн. євро (на 11 млн. євро менше ніж роком раніше), що пояснюється значними інвестиціями у інноваційний розвиток.

За даними компанії, у минулому фінансовому році, вона інвестувала майже 30 % своїх доходів назад у дослідження та розробки, що склало 126 млн. євро.

Джерело: www.fruitnet.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів