fbpx
728 x 90

Нові сорти дині від компанії «Семініс»

Нові сорти дині від компанії «Семініс»

На другому зимовому дні дині було презентовано та обговорено сучасний сортимент

Протягом 7 та 8 листопада компанія «Семініс» (Seminis, Bayer Crop Science) організувала зустрічі (Seminis Winter melon event) для презентації свого сортименту дині зимових та літніх строків вирощування

Ключові роздрібні торговці, імпортери та трейдери приїхали до Роттердаму, щоб обмінятися досвідом та інформацією про сучасний сортимент дині. Разом із сортотипами Галія та Канталупа (Galia, Cantaloupe) учасники мали унікальну можливість посмакувати Оранж Кенді (Orange Candy®), Пєль де Сапо (Piel de Sapo) та Італійські (Italian Types) сортотипи.

Метою даного заходу було підвищення поінформованості про смак, щільність м’якоті, лежкість та комплексну стійкість (resistance packages) різних сортотипів дині, присутніх нині на ринку.

Для зручності, була доступна вітрина з плодами дині з різних регіонів, щоб гості могли оцінити зовнішній вигляд та продегустувати їх; багато було імпортної позасезонної дині, яку завезли для моделювання реального споживчого тестування у зимовий період у Європі.

Менеджери торгового партнерства Ніко ван Влієт (Nico van Vliet) та Мігель Санчес (Miguel Sanchez) у своїй доповіді пояснили про співвідношення між бразильським та європейським асортиментом дині.

Впродовж дискусій ставало все зрозумілішим, що для роздрібних торговців хочуть протягом всього року мати однорідну продукцію із стабільним смаком та зовнішнім виглядом, щоб зберегти прихильність споживачів та збільшити споживання дині у зимовий час.

Селекціонер Пітер Краакман (Peter Kraakman) зазначив, що він знає про ці потреби і тому у його доробку є набір сортів, які задовольнять смаки і вимоги споживача не лише у Європі, але і за кордоном або навпаки.

Регіональний продакт менеджер Франсуа Раветті (Francois Ravetti) підкреслив цінність наявності у сортах декількох комплексних стійкостей, що дозволяють зменшити кількість обробітків проти шкідників та хвороб на полі та мінімізувати залишки пестицидів (MRL) у продукції під час реалізації у торговій мережі.

Сорти

Першим ідеальним прикладом є Галія «SVMG4974» — цей сорт був визнаний, як вдосконалений «McLaren» та «DRG3228», особливо завдяки високій стійкості проти листового мінера (leafminer, Liriomyza sativae), показнику Брикс 13–15°, дуже гарному аромату, щільності та високому потенціалу врожайності.

Унікальність сорту за зовнішнім виглядом та розмірами плоду були одними із ключових пунктів впродовж кількох дискусій. У даному контексті прекрасним екземпляром буде італійський тип «SVML3159» (назва незабаром з’явиться). Розмір плодів 900-1000 г і сегментована поверхня шкірочки забезпечать цю тенденцію. Смак плодів оцінили як дуже хороший.

Інновації залишаються актуальними для роздрібної торгівлі

Аудиторією було дуже схвально підтримано те, що сортотип Оранж Кенді (Orange Candy®) буде доступним цілий рік. Успішний маркетинговий хід (асоціація у назві з помаранчевою м’якоттю плоду) матиме вирішальне значення для успішної комерціалізації цих новітніх сортів.

Дегустація під керівництвом Кееса ван Леннінга (Kees van Lenning) була дійсно пізнавальною. Спочатку гостей попросили надати власну дегустаційну оцінку та враження про сорти, а потім їм показали дані про вміст цукрів та щільність тих же зразків. Учасники визнали, що цукристість (brix) — це лише один із показників сприйняття смаку споживачами.

Насамкінець, дегустатори дійшли висновку, що збільшення споживання дині у Європі можливе, за умови оптимізації однорідності смаку і зовнішнього вигляду продукції з обох континентів.

Захід був високо оцінений гостями та менеджментом компанії Байєр/Семініс, і буде продовжено незабаром з підбором нових зразків для обговорення.

Для більшої інформації:
Nico van Vliet
Tel: +31 105292415
Mobile: +31 623034317
E-mail: nico.vanvliet@bayer.com
www.bayer.com

Джерело: www.freshplaza.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів