fbpx
728 x 90

Максимальна увага горіхівництву

Максимальна увага горіхівництву

В Одесі та Умані відбудуться семінари з розробки Дорожньої карти розвитку горіхівництва України

Проект ІТС «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» поглиблює роботу над Дорожньою картою розвитку горіхової галузі України.

В рамках цієї роботи, 4 грудня в Умані та 5 грудня в Одесі відбудуться інформаційно-консультативні семінари щодо можливостей розбудови ринку волоських і лісових горіхів. Семінари проведе міжнародний консультант ІТС Джеймс Фітцпатрік.

З метою дослідження сучасного стану українського горіхівництва та перспектив розвитку галузі у липні цього року Україну відвідав міжнародний консультант ІТС Джеймс Фітцпатрік.

Цей візит показав, що горіхова галузь України знаходиться в перехідній фазі від традиційного до комерційного виробництва. За підсумками візиту консультанта, ІТС прийняв рішення поглибити роботу щодо надання підприємствам горіхової галузі інформаційного, аналітичного та технічного забезпечення.

На першому етапі зусилля експертів будуть спрямовані на розробку Дорожньої карти стратегічного розвитку галузі, що включатиме рекомендації законодавчих змін, заходів, спрямованих на реформування галузі, впровадження міжнародних стандартів виробництва горіхів, їх післязбиральної доробки та переробки з урахуванням досвіду інших країн.

Розробка Дорожньої карти буде заснована на діалозі, щоб усі зацікавлені сторони змогли бути частиною запропонованих дій та змін.

Ми сподіваємось, що до процесу долучаться представники малого і середнього бізнесу в секторі горіхівництва (садівники, переробні підприємства, в т. ч. кондитерської галузі), експортери, галузеві об’єднання і асоціації, представники профільного міністерства, профільного комітету при ТПП України, органи виконавчої влади, фіскальні органи та інші.

Учасники зможуть обмінятися думками стосовно сучасного стану галузі, оцінити кон’юнктуру міжнародних ринків, дізнатися про тенденції світового ринку їстівних горіхів та прогнози його розвитку, запропонувати й обговорити першочергові дії, необхідні для забезпечення ефективного і стійкого функціонування горіхівництва як важливого експортоорієнтованого сектору української економіки.

Ми сподіваємося, що розроблена Дорожня карта буде основою національного плану дій, спрямованого підтримати інтеграцію українських виробників горіхів до національних і глобальних ланцюжків створення вартості й відкриття для їх продукції доступу до нових ринків.

Реєстрація на семінари за посиланням: https://forms.gle/UMuJW9FE6411SXSJ9

Семінари організовуються за підтримки ВГО «Українська горіхова асоціація», Асоціації УКРСАДВИНПРОМ та Української Асоціації Аграрного Експорту.

Сторінка Проекту ІТС в Україні у Facebook: https://www.facebook.com/ITCUkraine/

Офіційний сайт Проекту: http://tradeproject.com.ua/

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів