fbpx
728 x 90

Листя Кузко — нова зелень від «Копперт Кресс»

Листя Кузко — нова зелень від «Копперт Кресс»

Листочки з «огірковим смаком» ідеально підходять для овочевих страв та коктейлів

Відомий голландський виробник мікрозелені, компанія «Копперт Кресс» (Koppert Cress) додала у свою лінійку новий продукт — листя Кузко (Cuzco Leaves), яке має смак огірка.

Листя Кузко — це листочки рослини, що походить із Південної Америки і є родичкою огірка. У Перу вживають плоди цієї рослини. Водночас, молоді пагони, листя і вусики можна використовувати як зеленну продукцію.

«Застосовуючи цей продукт на кухні, страви матимуть візуально привабливіший вигляд», — повідомили у компанії. «Листя додасть страві вишуканості, а також зробить її смачнішою і легшою».

Використовують, в основному, листочки, оскільки стебло має занадто концентрований смак.

Компанія-виробник радить використовувати листя цієї культури для підсилення смаку у коктейлях, а також до жирної риби, тартар з тунця, тартар стейк та овочевих страв. Рекомендують комбінувати з авокадо, цитрусовими, ферментованими овочами, копченими та сушеними стравами та сиром, тоді як у поєднанні із жирними інгредієнтами смак є більш горіховим, ніж огірковим.

У компанії зазначили, що постійно шукають нові, природні та інноваційні інгредієнти, які шеф-кухарі зможуть використовувати для посилення смаку, аромату, покращення презентації своїх страв — продукти, які відповідатимуть чим далі, тим жорсткішим вимогам ресторанів у світовій високій кухні.

Джерело: www.fruitnet.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів