fbpx
728 x 90

Fruit Logistica відкриває неймовірні можливості

Fruit Logistica відкриває неймовірні можливості

Більше експонентів із більшої кількості країн, запропонують плодоовочевій галузі небачену досі кількість продуктів, послуг та ідей

Участь у Fruit Logistica 2020 візьмуть експоненти з більшої кількості країн, ніж будь-коли раніше. Провідна світова подія індустрії свіжих продуктів, повертається із насиченою програмою заходів та вдосконаленим компонуванням виставкових залів, що значно спрощує налагодження нових контактів у глобальному світі плодоовочевого бізнесу

На виставці будуть представлені компанії зі всього ланцюга постачання: від виробників і експортерів до імпортерів, гуртових і роздрібних торговців; від фахівців з питань селекції та захисту рослин до експертів у технологіях та упаковці; від транспортних та логістичних операторів до маркетингових агенцій та сертифікуючих органів.

Представляючи неймовірну кількість нових продуктів, послуг та ідей, Fruit Logistica також є найкращою можливістю здійснити нову комерційну подорож майже до будь-якого куточка земної кулі.

Наприклад, Еквадор – офіційна країна-партнер Фрут Логістики 2020, представить нові захоплюючі продукти, такі як фізаліс, тамарилло, соу-сеп та лохина з Анд, які додадуть ринку свіжих кольорів та смаків. Насправді, кожна із присутніх країн може запропонувати щось нове. Торгові відвідувачі мають звернути увагу на яблука із помаранчевою шкірочкою, червоною м’якоттю та тропічним смаком; оригінальне подвійне листя салату, схоже на сервірувальну ложку; мініатюрні дині, які поміщаються у долоні, та багато іншого.

Розібратися у безкінечних просторах павільйонів Фрут Логістики 2020 та відкрити для себе те найкраще, що може запропонувати галузь, буде простіше, ніж будь-коли, завдяки вдосконаленому плану виставки, який об’єднає окремі країни та сектори, що зробить ярмарок простішим у навігації та дослідженні.

Вперше багато ключових міжнародних учасників заходу – включаючи BayWa, Edeka, Fresh Del Monte, GlobalGAP, SanLucar, Zespri та VLAM – буде представлено разом у залі 27. Нещодавно завершений (Hall 27), найбільший окремий виставковий простір на Messe Berlin, має спеціалізований вхід, поєднаний із зупинкою таксі та автобусів, а також швидкий та простий доступ до кількох інших залів.

Поруч у залі Б торгові відвідувачі зможуть відкрити для себе величезну кількість товарів та послуг з Південно-Східної Європи та Середземноморського регіону. Fruit Logistica спостерігає значне збільшення кількості компаній, які представляють обидва ці регіони, що свідчить про їх зростаюче значення на міжнародному плодоовочевому ринку.

Водночас Італія, як країна з найбільшою кількістю експонентів, буде представлена у трьох з’єднаних залах, що додає комфорту відвідувачам, зацікавленим саме у італійській продукції.

Сцени встановлено

Водночас, різноманітні панельні дискусії та семінари мають на меті дослідити існуючі тенденції, які нині формують галузь свіжої продукції. Мультимедійне інноваційне шоу «Fruitnet World of Fresh Ideas» розпочне роботу 4 лютого, представляючи новий випуск звіту «Fruit Logistica Trend Report», який цього разу містить вичерпні дані щодо всіх аспектів стійкості у плодоовочевому бізнесі та розгляне, як галузь може покращити стійкість у майбутньому.

Впродовж виставки семінарська програма продовжиться на «Tech Stage», «Logistics Hub», «Future Lab» та «Fresh Produce Forum». На перелічених заходах стабільність також буде центральною темою. Доповідачі пояснюватимуть, як галузь може мінімізувати використання природних ресурсів, наприклад, за рахунок зменшення викидів вуглекислого газу або пошуку стійкіших форм упаковки, що використовують альтернативні та навіть органічні матеріали.

У п’ятницю, 7 лютого, на «Career Network» відбудуться спеціальні дискусії щодо підбору персоналу та кар’єрного розвитку. Популярний у минулому році «Start-up Stage» також повернеться, щоб продемонструвати нові найяскравіші ідеї.

Ви можете придбати квиток на Fruit Logistica 2020 або в інтернет-магазині квитків на офіційному сайті виставки, або у офіційного представника Fruit Logistica у вашій країні.

Джерело: www.fruitnet.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів