fbpx
728 x 90

Цифра дня: 23,92 грама — черешня світовий рекордсмен

Цифра дня: 23,92 грама — черешня світовий рекордсмен

Черешня з максимальною масою плоду 23,92 грама увійшла до Книги рекордів Гіннеса

Віце-президент асоціації Чилійська фруктова індустрія (Chilean fruit industry, Fedefruta) отримав сертифікат, що підтверджує офіційне занесення до Книги рекордів Гіннеса інформації черешню з найбільшою масою плоду. Найважчу у світі черешню виростили на крайньому півдні Чилі

Рекордну черешню, у саду Клаудіо Вергара Тагл (Claudio Vergara Tagle), було зібрано ще у минулому сезоні, але він нещодавно отримав офіційний сертифікат.

Плід заважив 23,92 г, а діаметр становив 30 мм, що побило попередній італійський 16-річний рекорд (маса одного плоду черешні — 21,69 г),.

Насправді, рекордну черешню виростили не у головному південно-центральному виробничому регіоні країни, а привезли із Патагонії, м. Чилі Чико (Patagonia’s Chile Chico), компанія Frutícola Patagonia, що знаходиться більше ніж на 5 тис. км на південь від столиці Сантьяго. Цей регіон є крайньою зоною вирощування черешні у Південній півкулі планети.

«Сьогодні жителі Чилі Чико (Chile Chico) можуть сказати, що ми найкращі, що у нас найкращі черешні, найважчі та найбільші у світі», — зазначив виробник-експортер Вергара.

Він додав, що для регіону Айзен (Aysen) характерними є дуже довгі дні влітку, коли сонце встає о шостій годині ранку й заходить о 10 вечора.

«Це означає, що плоди черешні мають вищий вміст сухої речовини, вони більші, солодші і щільніші», — таку думку висловив рекордсмен.

Джерело: www.freshfruitportal.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів