fbpx
728 x 90

Біопластик отримує нагороду у Великобританії

Біопластик отримує нагороду у Великобританії

Екологічно чиста альтернатива пластику, виготовлена з рибних відходів, отримала міжнародний приз від Фундації Джеймса Дайсона

Магістр з дизайну продукції отримала міжнародну премію у розмірі 30 тис. фунтів стерлінгів, за розробку біопластику з органічних рибних відходів, як альтернативу пластиковій упаковці для харчових продуктів та напоїв, повідомляє Guardian.

Люсі Х’юз (Lucy Hughes) з університету Сассекса (University of Sussex ) отримала нагороду Джеймса Дайсона (James Dyson) за створення матеріалу MarinaTex, що біологічно розкладається та компостується.

Продукт є напівпрозорим і міцним, що робить його придатним для використання в якості одноразової упаковки, наприклад, пакетиків для сендвічів. Матеріал розкладається у домашніх контейнерах для компосту або харчових відходів за чотири–шість тижнів.

«Пластик — це дивовижний матеріал, і як наслідок, ми стали надто покладатися на нього», — зазначила Х’юз. — Немає сенсу використовувати пластик для продуктів, які мають життєвий цикл менше доби. Я рада провести подальші дослідження та розробки, щоб вивчити всі можливості використання нового продукту».

Щорічне нагородження проводиться благодійним фондом дизайнера сера Джеймса Дайсона (James Dyson Foundation), і стимулює молодих людей «розробити щось, що вирішує проблему».

«Молоді інженери мають пристрасть, обізнаність та інтелект для вирішення деяких найбільших проблем у світі. MarinaTex вишукано вирішує дві задачі: повсюдність використання одноразового пластику та проблему рибних відходів» — повідомили організатори конкурсу.

Джерело: www.fruitnet.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів