fbpx
728 x 90

Алібаба встановлює рекорд у День синглів

Алібаба встановлює рекорд у День синглів

Глобальний торговий фестиваль згенерував для компанії 38,4 млрд. доларів США продажів, завдяки вибуховому старту

Це на 26% більше, ніж загальний обсяг продажів у минулорічний день одиноких. Цей стрибок відбувся завдяки вибуховому старту, коли у перші 68 секунд було продано товарів на суму 1 мільярд доларів США. Усього за першу годину продажі сягнули 12 млрд. дол. США.

Китайський гігант електронної комерції «Alibaba» встановив новий рекорд продажів під час Глобального торгового фестивалю (11.11.2019 р.), отримавши 38,4 млрд. доларів за 24 години.

Шопінг-фестиваль «11.11» розпочався у 2009 році за участі всього 27 продавців як подія, що мала на меті підвищити обізнаність споживачів та продавців про цінність онлайн-покупок. У цьогорічному фестивалі взяло участь вже понад 200 тис. брендів.

Це бренди з усього світу, і в першу годину події чільну п’ятірку країн, які продавали свою продукцію у Китай, скали Японія, США, Корея, Австралія та Німеччина.

Плодоовочева група товарів також входить до асортименту продукції, що сприяє значній загальній кількості продажів, і все більше експортерів прагнуть просувати свої фрукти та овочі через ринок онлайн-роздрібної торгівлі, зокрема й у цей день.

Tmall, інтернет-майданчик компанії «Alibaba Group», є найбільшим китайським інтернет-магазином B2C. Це платформа для міжнародних та китайських брендів, які продають товари безпосередньо споживачам в Китаї, Гонконгу, Макао та Тайвані, і охоплює мільйони людей. Tmall Fresh — це новий портал, для реалізації продуктів, що швидко псуються.

Напередодні фестивалю, Tmall повідомив про відкриття ряду флагманських магазинів.

Як зазначає Сіньхуа (Xinhua), 10 країн, включаючи Таїланд, Росію, Мексику, Чилі, Перу та Аргентину, підписали угоди з Tmall на другій китайській міжнародній виставці з імпорту в Шанхаї.

На думку Луїза Шмідта (Luis Schmidt), посла Чилі в Китаї, Tmall стане прекрасною платформою для того, щоб китайські споживачі краще ознайомилися з чилійськими черешнями.

Впродовж другої китайської міжнародної виставки з імпорту, було домовлено, що 113 нових брендів вперше відкриють свої магазини на Tmall. За останні півроку понад 10 тис. брендів з усього світу відкрили магазини на платформі Tmall, щоб досягти китайських споживачів.

Джерело: www.fruitnet.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів