fbpx
728 x 90

5 000 закупівельників продовольства зберуться на Ukrainian Food Expo 2019!

5 000 закупівельників продовольства зберуться на Ukrainian Food Expo 2019!

Єдиний в Україні “продовольчий хаб” цієї осені об’єднає усіх гравців українського ринку та міжнародних закупівельників з понад 50 країн світу.

З 27 по 28 листопада 2019 року відбудеться III Міжнародна виставка продовольчої продукції Ukrainian Food Expo у Міжнародному Виставковому Центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15).

Організатор виставки: Рада з питань експорту продовольства (UFEB).

Виставка представляє собою B2B майданчик з якісною аудиторією, серед якої провідні вітчизняні виробники харчових продуктів та напоїв, керівники та топ-менеджери у сегменті HoReCa та рітейлу, українські дистриб’ютори, іноземні імпортери та трейдери, а також постачальники обладнання та технологій для харчової промисловості.

Другий “продовольчий хаб” зібрав у столиці 150 експонентів і 3200 відвідувачів, серед яких 1920 представників бізнесу з різних куточків світу.

Географія та кількість учасників заходу розширюється щороку, так Ukrainian Food Expo 2019 збере на одному майданчику 210 експонентів, 5 000 закупівельників, серед яких іноземні баєри з понад 50 країн світу.

Традиційно на заході будуть представлені всі групи продовольчих товарів від економ до преміум сегменту. Окремо буде виділено зону “Food Tech” для постачальників обладнання, технологій та послуг для харчової промисловості.

Кожному учаснику допоможе налагодити бізнес-зв’язки та оперативно обмінятися контактами група в каналі Telegram. Долучитися до групи можна буде під час виставки зісканувавши qr код зі свого беджу.

Насичена ділова програма підніме актуальні теми і охопить всі галузі продовольства. Кожен учасник матиме змогу перейняти досвід від успішних експортерів та іноземних експертів.

Ukrainian Food Expo — ефективна міжнародна b2b платформа, яка допомагає заявити ринку про себе та презентувати свій продукт цільовій аудиторії, провести переговори з потенційними партнерами та укласти вигідні контракти, налагодити партнерство, корисні ділові зв’язки та розширити ринки збуту.

Отримати безкоштовний білет на виставку: http://ufexpo.com.ua/uk/invitation/

Деталі:
+38 (067) 636 93 17
iu@ukrainian-food.org
http://ufexpo.com.ua

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів