fbpx
728 x 90

У Мілані представили нову лінійку яблук без гербіцидів

У Мілані представили нову лінійку яблук без гербіцидів

Нова лінійка продукції відповідає очікуванням клієнтів, щодо мінімізації впливу фруктової галузі на біорізноманіття

Прагнення захистити навколишнє середовище, людей та майбутні покоління спонукало італійський бренд яблук Валь Веноста (Val Venosta) розробити новий асортимент фруктів, вирощених абсолютно без застосування пестицидів. Нову лінійку було представлено у Мілані під час конференції Fresh Retailer 2019

«Яблука Val Venosta ідеально вписуються у алгоритм задоволення потреб роздрібної торгівлі та підвищення якості обслуговування, з одночасним забезпеченням споживача безпечною, здоровою та натуральною їжею», — коментує Мартін Пінцгер (Martin Pinzger), генеральний директор маркетингової асоціації VI.P Val Venosta .

Навіть упаковка нових яблук Val Venosta є екологічно стійкою. На перших етапах безгербіцидна лінійка яблук буде доступна у лотках Бліц (Blitz trays) по чотири-шість плодів: 100% безпластикова упаковка. Тому навіть у виборі та використанні упаковки, Val Venosta підтверджує свою прихильність до зменшення впливу на навколишнє середовище та надання найвищої якості.

Два роки тому виробники яблук у регіоні Вал-Веноста (Val Venosta) у Південному Тіролі погодилися на добровільній основі відмовитися від використання гербіцидів.

«У 2018 році 26,5% врожаю було вирощено без гербіцидів, а в 2019 році наші обсяги вільної від гербіцидів продукції зросли», — каже Пінцгер. «Ми очікуємо, що зростання триватиме протягом наступних п’яти років».

Виробники, згідно з повідомленнями перейшли на механізований спосіб боротьби з бур’янами (crushing), що передбачає використання техніки для видалення бур’янів у смузі ряду.

«Результат — яблуко, вирощене на 100 відсотків без гербіцидів, до того ж кращої якості», — зазначає Пінцгер, додаючи, що новий метод також призвів до отримання трохи менших, але набагато хрумкіших та щільніших плодів, які краще зберігаються.

«Вирощений у гірській місцевості Голден також краще забарвлений, з вищим рівнем Брікс і вираженим солодким смаком».

У 2019 році майже 10% яблук Val Venosta вирощено за технологіями органічного виробництва, а темпи росту залишаються позитивними з року в рік. «Мета на найближчі роки — досягти 15,5% органічного виробництва в 2025 році», — пообіцяв генеральний директор під час свого виступу на Fresh Retailer 2019.

Джерело: www.fruitbookmagazine.it
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів