fbpx
728 x 90

Новий підхід до проведення Дня відкритих дверей

Новий підхід до проведення Дня відкритих дверей

На щорічному Дні відкритих дверей Hazera акцентувала увагу на продуктах для кінцевого споживача

В останній тиждень вересня насіннєві компанії зазвичай відкривають для відвідувачів свої доглянуті дослідно-демонтсраційні ділянки. Фермери та партнери по ланцюгу мають можливість відвідати ці поля та побачити нові сорти та гібриди в процесі росту. Цього року Hazera застосувала інший підхід

На базі свого селекційного підрозділу у Варменхуейзені (Warmenhuizen), Нідерланди компанія Hazera зробила реконструкцію великого супермаркету. Тут вони представили понад 130 сортів фруктів та овочів. Не як насіння, а як кінцевий продукт, який ви знайдете на полицях магазинів.

«Ми хочемо, щоб фермери поглянули трохи далі і подумали над такими речами, як «куди впишеться мій продукт?», — пояснює представник селекційної компанії Франс ван дер Плое (Frans van der Ploeg). — На кухні майбутнього все більше місця буде відведено зручним продуктам. Люди все ще можуть готувати для себе у вихідні».

«Але протягом тижня все більше споживачів готують швидкі, легкі страви. Переважно використовуючи у якості інгредієнтів заздалегідь нарізані овочі або готові до вживання салати та страви. Цей спосіб харчування вже деякий час є трендом в Америці». Спеціаліст з фруктів та овочів, Ландварт Кулінар (Landwaart Culinair), запропонував гостям свята зібрати різні концепції. Це було зроблено так, щоб вони бачили існуючі можливості.

Ці дні відкритих дверей стосувалися досвіду. Hazera використала Дні досвіду, щоб запропонувати платформу для натхнення виробникам, переробникам та ритейлерам. Компанія також активно залучала відвідувачів. Hazera хотіла отримати подальше розуміння своїх бажань та потреб, а також поділитися змістовними, цікавими ідеями з відвідувачами.

«Таким чином, ми можемо разом розвивати ціннісні, успішні партнерські стосунки та сорти», — зазначив Франс. «Ми хочемо запустити наших партнерів у ланцюгу. Чому досвід бренду є можливим з чимось на зразок води, а не фруктів та овочів»?

Співпраця в ланцюгу є важливою для успішного впровадження нових продуктів, таких як фіолетова загострена капуста, помідори Сенсера (Sensera) та цикорій Фрізлайн (Friseline). «Ми можемо забезпечити правильну генетику. Фермер вирощує продукцію, яка має стабільно високу якість. Партнери мережі забезпечують швидку післязбиральну доробку та розповсюдження, а ритейлери реалізують кінцевий продукт».

«Отже, у кожного в ланцюжку є унікальна функція. Існує мало можливостей розповісти історію того, що призводить до тієї ціни на продукцію, яку вона має потрапивши на прилавки. Нововведення є, таким чином, складними і розтягнутими у часі. Вам потрібні правильні партнери. Вони також повинні вміти працювати разом», — підсумував Франс.

Для більшої інформації:

Hazera Seeds
14 Kanaalweg
1749 CE, Warmenhuizen, NL
Tel: +31 (0) 162 690 900‏
Fax: +31 (0) 162 690 970
info@hazera.nl
www.hazera.nl
www.facebook.com/hazeranederlandbelgie

Marion Vissers
Tel: + 31 (0) 621 587 080

Arjan van Steekelenburg
arjan.van.steekelenburg@hazera.com
Tel: +31 (0) 642 480 735

Джерело: www.freshplaza.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів