fbpx
728 x 90

Компанія Bayer представила нові біопрепарати

Компанія Bayer представила нові біопрепарати

З 21 по 23 жовтня, у Базелі (Швейцарія) пройшла щорічна зустріч індустрії біоконтролю (Annual Biocontrol Industry Meeting, ABIM)

Конференція є найважливішою галузевою нарадою для виробників органічних засобів захисту рослин. Протягом трьох днів, увагу було приділено тенденціям у дослідженнях та розробках, інноваціям на ринку та новим біопрепаратам для екологічно свідомого та сталого захисту сільськогосподарських культур. Конгрес організований Міжнародною асоціацією виробників продуктів біоконтролю (International Biocontrol Manufacturers’ Association, IBMA) та Швейцарським науково-дослідним інститутом органічного землеробства (Swiss Research Institute of Organic Agriculture, FiBL).

Є багато речей, які можуть завадити нормального росту рослин, адже вони повинні протидіяти майже 10 тис. видів комах, 3 тис. видів нематод і 50 тис. хвороб, викликаних бактеріями, грибами та вірусами. Для допомоги фермерам, що стикаються з цими основними проблемами, компанія «Байєр» пропонує ряд біологічних засобів захисту рослин. Компанія представила свої останні біологічні інновації на щорічній конференції індустрії біоконтролю (Annual Biocontrol Industry Meeting, ABIM).

За останні десять років використання біологічних препаратів значно зросло, майже на 10–15 % і, як очікується, зростатиме й надалі. За даними Байєр існує багато причин такого зростання, включаючи інновації, які полегшили створення нових продуктів, безпечніше та ефективніше їх використання. Але однією з головних причин є те, що біопрепарати забезпечують інший шлях контролю патогенів.

Для Bayer важливо знайти надійних партнерів для подальшого спільного розширення ринку біологічних препаратів. Наприклад, у червні Bayer та AlphaBio Control підписали дистриб’юторську угоду на Flipper ™ — інноваційний біологічний продукт боротьби з шкідниками, розроблений AlphaBio. Згідно з умовами цієї угоди, AlphaBio надає Байєру майже всесвітнє ексклюзивне право комерціалізувати Flipper ™ для сільського господарства та несільськогосподарського використання.

«Байєр прагне зменшити екологічний слід сільського господарства за рахунок інновацій, включаючи біологічні та низько-залишкові рішення, такі як Flipper™», — сказав Ліам Кондон (Liam Condon), член правління Bayer AG та президент відділу досліджень в галузі рослинництва. «Компанія «Байєр» відкрита для розвитку партнерських відносин з виробниками біологічних препаратів, щоб мати можливість пропонувати фермерам ефективніші інтегровані рішення з урахуванням їх потреб», — додав Карл Муенкс (Karl Muenks), менеджер сегменту біологічних препаратів компанії Байєр.

Нещодавно компанія повідомила, що інновації скоротять екологічний слід сільськогосподарського портфеля Байєр до 2030 року. Завдяки своїм рішенням, компанія планує знизити екологічний вплив захисту сільськогосподарських культур на 30 відсотків, без зменшення урожайності та якості врожаю. Це буде досягнуто шляхом розробки нових технологій, які допоможуть фермерам зменшити обсяги внесення ЗЗР та забезпечать більш точне застосування.

Наприклад, компанія співпрацює з приватними та державними установами для просування розуміння ґрунтової мікробіоми та виявлення корисних штамів мікробів з різних середовищ по всьому світу.

Серед нещодавно запущених продуктів — Bayer’s BioRise™ Corn у Північній Америці. За даними компанії, новий біостимулятор насіння збільшує кількість функціональних коренів, а також покращує поглинання води та поживних речовин кукурудзою за рахунок посилення колонізації корисних мікоризних бактерій кореневою системою.

Біологічні рішення користуються особливим попитом у виробників фруктів та овочів, де Байєр є одним із світових лідерів на ринку. Постійне впровадження інновацій, сприятиме стабільному зростанню плодоовочевого ринку та подальшому розширенню проникнення на світовий ринок біологічних продуктів.

Для більшої інформації:
Holger Elfes
Bayer
Ph: +49 2173 38-3270
holger.elfes@bayer.com
www.bayer.com

Джерело:  www.freshplaza.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів