fbpx
728 x 90

FPJ Live відкриває доступ до цінних кейсів, бачень галузі, практичних рішень та цінних зв’язків

Конференція №1, яка об’єднує лідерів галузі за шириною охоплення індустрії виробництва свіжих продуктів у Великобританії, де обговорюються та аналізуються ключові проблеми, що стоять перед торгівлею

FPJ Live надає доступ до цінних візій, галузевих відомостей, практичних рішень та потужних зв’язків.

Тема цьогорічного заходу – «Здорове майбутнє» з акцентом на те, як галузь розвивається для вирішення багатьох викликів, що виникають у поточному торговельному середовищі, а також досягнення можливостей для отримання більш чистого та здорового харчування.

Більше 200 відвідувачів, представників британської індустрії виробництва свіжих продуктів зберуться разом на відомих майданчиках Ricoh Arena.

З трьома сценами та доповідями, які провокують думку, із захоплюючою сумішшю живих інтерв’ю на сцені, видовищних презентацій, мультимедіа та інтерактивності, тут є багато чому навчитися та надихнутися. Ознайомтеся із темами та спікерами FPJ Live.

Цікавий і розважальний вечір нагород The Awards Social відбувається ввечері напередодні. Існують нові категорії нагород та оновлений формат, який, безсумнівно, захопить галузь. Подивіться на категорії тут.

Все це у програми FPJ Live вже 7-8 жовтня 2019 року!

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів