fbpx
728 x 90

FPJ LIVE – головна подія свіжого сектору Великобританії!

FPJ LIVE – головна подія свіжого сектору Великобританії!

Біля 200 представників сектору свіжих фруктів та овочів Великобританії та їхні європейські колеги взяли участь у щорічній конференції FPJ LIVE, яка відбувалася 7-8 жовтня у бізнес-холі Ріко Арена, у м. Ковентрі

Захід щорічно організовується проектом Fruitnet.com – глобальною інформаційною платформою для спеціалістів плодоовочевої галузі. Мета заходу – підведення підсумків поточного року та визначення векторів подальшого розвитку індустрії.

У переддень конференції відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу The UK Fruit & Vegetable Awards 2019, нагороди розподілялися за результатами голосування читачів журналу Fresh Produce Journal – найавторитетнішого британського профільного видання. Нагороди вручалися у наступних номінаціях:

UNSUNG HERO – переможець Kriss Porada (Fresh Food Co EU);

YOUNG PERSON OF THE YEAR – Adam Lockwood (Lockwood Salads);

WOMEN IN PRODUCE AWARD 2019 – Harriett Duncalfe (H&H Duncalfe);

THE SUSTAINABLILY AWARD 2019 – ALDI;

THE INNOVATION AWARD 2019 – Plastic Reduction (Wealmoor);

MARKETING OR DIGITAL INITIATIVE 2019 – Ava Berries (Angus Soft Fruits);

CHARITABLE INITIATIVE 2019 – Sally Orange;

WHOLESALE OR FOODSERVICE SUPPLIER OF THE YEAR 2019 – Angus Soft Fruits;

FRUIT GROWER/SUPPLIER OF THE YEAR 2019 – Blue Skies;

VEGETABLE GROWER/SUPPLIER OF THE YEAR 2019 – Flamingo Produce;

FRESH PRODUCE RETAILER OF THE YEAR – ALDI;

FPJ EDITORS’ AWARD – Veg Power

Виробництво здорової і безпечної продукції, поведінки споживачів та маркетинг, Brexit та його можливий вплив на торгівельні відносини з ЄС, трейдинг з країнами Азії – головні теми, які обговорюються учасниками заходу.

На головній сцені дійства був представлений популярний телевізійний формат FPJ Live з цікавими презентаціями, інтерв’ю у інтерактивному форматі, що все в комплексі створювало різноманітну та захоплюючу програму.

Презентації та виступи складали наступні блоки:

Виробництво та Трейдинг – увага вступної частини акцентувалася на політиці, виробництві та торгівлі Були розглянуті деякі основні проблеми, що наразі стоять перед галуззю Великобританії, Відбувався живий діалог з основними гравцями, з чого мали можливість дізнатися про останні їхні останні впровадження та інновації.

Збільшення Користі Свіжих Продуктів – на цій панельній дискусії експерти галузі розглянули, як торгівля свіжими продуктами могла б отримати більшу користь від додавання додаткових харчових якостей фруктам та овочам.

Ритейл та Маркетинг – сесія акцентувала увагу на останніх тенденціях роздрібної торгівлі у Великобританії, а також на динамічних підходах до збуту свіжої продукції.

Наступне Покоління – на цій дискусійній частині учасники почули від деяких провідних молодих фахівців галузі свіжої продукції про проблеми та виклики, які стоять перед новими учасниками бізнесу.

Історії FPJ LIFE – ця спеціальна сесія містила поглиблене інтерв’ю з Guy Singh-Watson, засновником компанії Riverford, одним із флагманів галузі виробництва свіжої плодоовочевої продукції Великобританії, де він розповів особисту професійну історію, надихнувши на подібні звершення й інших.

Оптова Торгівля та HoReCa – у цьому блоці були розглянуті захоплюючі та швидкозростаючі сектори продовольчого обслуговування та оптової торгівлі, за участю основних гравців ринку, так і на рівні шеф-кухарів, де обговорювалися основні проблеми, що стосуються бізнесу.

Благодійна Справа – погляд на інноваційні благодійні починання, які збирають гроші на добрі справи.

Головна Розмова – інтерв’ю з Minette Batters, президентом Національного Союзу Фермерів Великобританії (National Farmers Union, NFU), під час якого учасники в живому форматі обговорили із очільницею профільної асоціації сьогодення проблеми, майбутні виклики та формат і шляхи їх вирішення.

Протягом усього часу проходження заходу вела роботу інтерактивна сцена THE BIG DEBATE, на якій учасники та експерти могли обговорити сучасні тренди та шляхи вирішення нагальних негайних потреб галузі.

Учасники мали необмежені можливості для знайомства та спілкування з колегами у дружній невимушеній атмосфері конференції та ознайомлюватися із стендами компаній профільної виставки, яка відбувалася паралельно із заходом.

Фоторепортаж заходу можна переглянути тут

Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів