fbpx
728 x 90

Ануга — вікова історія успішної виставки!

Ануга — вікова історія успішної виставки!

На Міжнародній виставці у Кельні було представлено багато інноваційних продуктів переробки фруктів та овочів

Поточні тренди, останні інновації та візійні концепції харчування майбутнього — як ніколи були в центрі уваги Ануги з 5 по 9 жовтня 2019 року. Найбільша у світі виставка продуктів харчування та напоїв вкотре підтвердила, що вона є світовим лідером індустрії харчування (170 тис. учасників з 201 країни). Постійне зростання кількості відвідувачів (170 тис. з 201 країни) та експонентів (7500 з 106 країн) підтверджує видатний міжнародний статус Ануги як найважливішої бізнес-платформи. З цим рекордним результатом можна продовжувати писати історію успіху 100-річчя Ануги.

Маючи понад 170 тис. учасників (+3 % до 2017 року) з 201 країни та близько 7500 експонентів (7405 у 2017 році) з 106 країн, ярмарок встановив нові рекорди. Іноземна частка з боку експонентів становила 90 %, а відвідувачів — 75 %. На десяти ярмарках під одним дахом, експоненти з усього світу представили весь асортимент світової продукції. Щодо фруктів та овочів, то свої експозиції мали, переважно, представники сфери переробленої продукції.

Фрукти та овочі: важливе місце зустрічі для індустрії переробки

Плодоовочеву галузь представляли переважно переробні підприємства. Для виробників консервів, заморожених та «зручних продуктів» Ануга (Anuga) набуває все більшого значення з кожним роком. «Для нас ярмарок це хороша можливість поспілкуватися з менеджерами, які приймають рішення у секторі розподілу продуктів харчування та напоїв», — сказав Канокпорн Холч (Kanokporn Holtsch, PookSpaFoods), засновник ПукСпаФудз наприкінці передостаннього дня виставки.

Для представників сектору нарізаних фруктів та овочів (Fresh Cut) виставка є важливою платформою для презентації своєї продукції. «Ми задоволені своєю присутністю», — каже Тоон Снепвангерс (Toon Snepvangers) представник голландського постачальника цибулі Снебо (Snebo). «Інтерес серед відвідувачів до нашої необробленої та обробленої цибулі був надзвичайним, і ми спостерігаємо швидкий ріст сектору «зручних продуктів», особливо в Центральній та Східній Європі».

В основі Ануги завжди було представлення досвіду різних світів та ринків збуту. Таким чином, ярмарок — це ідеальна можливість запустити нові лінійки продуктів та маркетингові концепції. Ландгард Біо (Landgard Bio) перемістився у повноцінний відділ фруктів та овочів супермаркету. «Ми орієнтуємося на реалізацію овочів і фруктів насипом та унікальний досвід покупок, показуючи, що «органік» не обов’язково виглядає нудно, а може бути по-справжньому яскравим», — зазначив Альберт Фус (Albert Fuhs).

Помітним є сильний вплив суперфудів та веганських концепцій на останні інновації у продуктах. Горіхи та сухофрукти, а також звичні та екзотичні гриби значною мірою користуються цією соціальною тенденцією. Кілька «шампі-бургерів» було представлено як рослинна альтернатива або замінник м’яса. Навіть східні страви — такі як імбир, чорний часник і солодка картопля швидко набирають популярності.

Готовність до майбутніх викликів

Фрідгельм Дорнсейфер (Friedhelm Dornseifer), президент Федеральної асоціації торгівлі продовольством Німеччини (Federal Association of the German Food Trade, BVLH), був задоволений: «У 2019 році Ануга в черговий раз зуміла вражаюче представити різноманітність харчової промисловості. Виставка також змогла поєднати майбутні теми галузі з поточною політичною дискусією щодо впливу виробництва, переробки та збуту харчових продуктів на навколишнє середовище та зміни клімату. З нагоди свого 100-річчя Ануга буде актуальною та добре підготовленою до майбутніх викликів».

«Незважаючи на велике значення соціальної відповідальності та стійкості, пов’язаної з виробництвом та продажем продуктів харчування, Anuga 2019 вражаючим широким розмаїттям нових продуктів продемонструвала, що розуміння їжі — це насамперед питання смаку. Запропонувати продукцію, що відповідає моральним потребам споживачів та дарує їм максимальну насолоду, є головним викликом для виробників продуктів харчування та роздрібних торговців. Вони конкурують. Вони несуть підприємницький ризик і, отже, отримують більшу політичну підтримку у балансуванні стійкості, рентабельності та потреб споживачів».

Крістоф Мінхоф (Christoph Minhoff), керуючий директор Німецької асоціації харчової промисловості (German Food Industry Association, BVE), також робить позитивний висновок: «Ануга, найбільша і найважливіша виставка продовольства та напоїв, — не лише платформа для експортного бізнесу німецької харчової промисловості, а й провідний світовий ярмарок інновацій та продовольства. Жоден інший сектор не є настільки інноваційним, як ми: на німецькому ринку щороку запускається понад 40 тис. продуктів. У процесі свого розвитку такі тенденції, як «здорове та стале харчування», не лише продовжують утверджуватись, але й набувають нового виміру в продуктах харчування. Якщо політики хочуть допомогти галузі, вони повинні вирішити існуючі компроміси між скороченням упаковки, боротьбою з втратами їжі та безпекою харчових продуктів, а не диктуванням угод».

Ануга у цифрах:

Участь в Anuga-2019 взяло 7590 компаній із 106 країн, а площа виставки становила 284000 м². Серед них 738 експонентів з Німеччини та 6852 з-за кордону. Частка іноземних компаній становила 90 відсотків. Більше 170 тис. гостей з 201 країни відвідали Анугу-2019, частка іноземців 75 %.

Ключові світові байєри

Передусім якість відвідувачів була дуже переконливою для учасників виставки. На ярмарок у Кельні приїхали численні покупці, які мали повноваження щодо торгівлі та продовольчого обслуговування. Були представлені усі основні гравці з першої десятки світових та німецьких торгових мереж. Серед них: Walmart, Costco Wholesale, The Kroger Co., Metro AG, Walgreens Boots Alliance, Inc., Edeka, Rewe Group, Penny, Lidl та Kaufland (Schwarz Group). Були також присутні великі інтернет-магазини, такі як Amazon, LSG Group, E.Leclerc, Mercadona, Migros та SPC Group. Відмічеено зростання торгових відвідувачів з Великобританії, Нідерландів, Польщі та України, а також з боку неєвропейських країн — Бразилії, Японії, США та Росії.

Для більшої інформації: www.anuga.de

Джерело: www.freshplaza.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів