fbpx
728 x 90

За 5 млн фунтів 11-ти гектарна теплиця з дахом-трансформером

За 5 млн фунтів 11-ти гектарна теплиця з дахом-трансформером

У Великобританії сунична ферма інвестувала 5 млн. фунтів у інноваційну теплицю з розсувним дахом

Один з найбільших виробників суниці у Великобританії вклав кошти в розмірі 5 мільйонів фунтів стерлінгів у будівництво інноваційної теплиці на площі 11 га, що дасть можливість подовжити сезон виробництва і постачати більші обсяги високоякісних ягід у провідні мережі супермаркетів

Господарство «Чарльтон Фармс» (Charlton Farms), що базується у Ленглі (Langley) і є одним із найбільших в окрузі сімейних виробників ягід та зерняткових плодів, забезпечує фруктами такі магазини, як Sainsbury’s та Marks & Spencer. Зараз компанія починає відчувати переваги інвестицій у розмірі 5 мільйонів фунтів стерлінгів на створення на площі 11 га повністю розсувних теплиць, розроблених канадською фірмою Cravo.

Компанія DHA розробила дозвільну документацію на будівництво розсувних теплиць, а також складів, резервуарів для води, дренажної системи та водосховища (24980 м3) в Улкомбо, неподалік Мейдстоуна (Ulcombe, near Maidstone).

Незважаючи на протест місцевої парафіяльної ради ,у зв’язку з впливом на ландшафт та накопичувальним ефектом від нових теплиць на Грінсандський хребет (Greensand Ridge), заявку було схвалено, і районна влада Мейдстоуна (Maidstone Borough Council) отримала дозвіл.

За даними kentonline.co.uk¸, система Cravo широко використовується у всьому світі в теплих і жарких кліматичних умовах, оскільки розсувні дахи дозволяють виробляти фрукти та овочі протягом року, коли вирощування у відкритому ґрунті ускладнюється.

Керуючий директор господарства Шон Чарлтон (Sean Charlton), зазначив,  що дах-трансформер та бічні стінки повністю автоматизовані та з’єднанні з метеостанцією, і це може зменшити ризики від пізніх заморозків та дощу і дозволить збирати врожай з травня по листопад.

«Система також дозволяє нам дуже точно контролювати вологість, випаровування та всі інші аспекти фізіології рослин суниці. Тобто, ми зможемо покращити і так дуже гарні показники виходу високоякісних плодів.

Завдяки теплицям Краво (Cravo) у нас з’явилася система «Rolls Royce», яка підвищить нашу продуктивність, конкурентоспроможність, а також деякою мірою зменшить залежність Великобританії від імпортної суниці» — резюмував директор.

Джерело: www.freshplaza.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів