fbpx
728 x 90

Всесвітній грушевий форум буде присвячено проблемам захисту рослин

Всесвітній грушевий форум буде присвячено проблемам захисту рослин

Основну увагу буде зосереджено розробці ефективної стратегії боротьби з хворобами та шкідниками груші

Цьогорічна технічна конвенція Всесвітнього Грушевого Форуму — заходу, який відбудеться під час виставки FuturPera та організований спільно з італійським кооперативом (CSO Italy), буде присвячена проблемам захисту рослин, що ознаменували складний сезон. Міжпрофесійна грушева Організація (OI Pera) оцінила середнє падіння виробництва на 34%.

Як зазначив Альбано Бергамі, член правління FuturPera та заступник голови Міжпрофесійної грушевої організації: «Це, безумовно, важкий рік з точки зору виробництва, оскільки кліматичні умови не сприяли оптимальній вегетації рослин, квіток була мало і часті дощі викликали фітосанітарні проблеми. Валовий збір зменшиться на третину, і, природно, постраждає весь ланцюг постачання. Тому ми вирішили перетворити нашу основну технічну конвенцію на стратегічний форум — можливість об’єднати зусилля та знайти рішення для подолання розриву у виробництві цієї кампанії».

Основна увага буде зосереджена розробці ефективнішої оборонної стратегії проти коричневого мармурового клопа (brown marmorated stink bug) та агресивних рас збудника бурої плямистості, які вже кілька років завдають значної шкоди виробництву. Боротьба з хворобами рослин буде предметом багатьох зустрічей та технічних фокус-груп, організованих компаніями-експонентами.

«Будуть підняті питання дисбалансу клімату та управління садами, ефективний захист рослин, нові техніки садіння та догляду, з оглядом на ті які використовувалися кілька десятиліть тому, щоб вибрати найкращі, — ті що забезпечують гарну якість плодів за мінімальних виробничих витрат. Ми вважаємо, що цьогорічна виставка FuturPera може стати «відправною точкою» для ланцюгів постачання груші, що розростаються, не тільки для того, щоб дізнатись про останні новини в секторі завдяки присутності передових компаній, але й як можливість для загальної рефлексії, щоб знову спробувати спрямувати зусилля до потужного та конкретного відродження сектору», — підсумував Бергамі.

Третій грушевий форум FuturPera, яка відбудеться у Феррара Фієре (Ferrara Fiere) з 28 по 30 листопада, організовують Ferrara Fiere e Congressi та OI Pera (Міжпрофесійна організація груш) спільно з кооперативом (CSO Italy), за участі регіону Емілія-Романья та підтримкм Bper Banca.

Для більшої інформації:
FuturPera
Tel: +39 348 5241954
Email: info@futurpera.com
www.futurpera.com 

Джерело: www.freshplaza.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів