fbpx
728 x 90

Фреш-бар друкує біопластикові чашки з апельсинової шкірки

Фреш-бар друкує біопластикові чашки з апельсинової шкірки

А як ви використовуєте апельсини, крім приготування фрешу?

Міжнародний офіс з дизайну та інновацій Carlo Ratti Associati розробив експериментальний апельсиновий соковіджимач з 3D-принтером, що друкує біопластикові чашки з апельсинових шкірок і має на меті впровадити принцип циркулярності у повсякденне життя

Проект під назвою «Feel the Peel» був створений у партнерстві з глобальною енергетичною компанією Eni. Метою було впровадити циркулярність у повсякденне життя. Апарат висушує вичавлені половинки апельсинів, перемелює їх на порошок і поєднавши з полімолочною кислотою перетворює на біопластикову нитку. Потім з пластику друкують чашки (придатні для переробки), які можна використовувати для свіжого апельсинового соку.

Прототип висотою 3,1 метра, накритий куполом наповненим 1500 апельсинами, розпочне свій тур публічними місцями Італії, намагаючись «продемонструвати новий підхід до екологічності у повсякденному житті». Відвідувачі можуть спостерігати за процесом друку чашки, перед тим як випити з неї свою порцію свіжовичавленого апельсинового соку.

«Принцип циркулярності є необхідним для теперішніх об’єктів», — зазначив партнер-засновник CRA та директор Лабораторії розумного міста — дослідницької ініціативи Массачусетського технологічного інституту (MIT Senseable City Laboratory) Карло Ратті, який розробив систему, що виготовляє біопластикові стаканчики з апельсинової шкірки. «Працюючи з Ені, ми намагалися показати циркулярність у легко доступній формі, розробивши машину, яка допомагає нам зрозуміти, як апельсини можна використовувати далеко за межами виготовлення соку». За словами Ратті, наступні представлення «Feel the Peel» можуть включати нові функції, такі як друк тканини для одягу з апельсинової шкірки.

Джерело: www.freshplaza.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів