fbpx
728 x 90

Global Tomato Congress – свіжі ідеї томатного бізнесу!

Global Tomato Congress – свіжі ідеї томатного бізнесу!

Інновації та захоплення лежать в основі Global Tomato Congress, абсолютно нового одноденного заходу для міжнародного томатного бізнесу, який відбудеться в Роттердамі 26 листопада 2019 року.

Організована Fruitnet, ця нова подія мтиме такий же високоенергетичний мультимедійний формат, як і найбільш популярний Global Berry Congress. Завдяки ідеальному поєднанню конференцій, виставок та нетворкінгу, Global Tomato Congress об’єднує провідних покупців, постачальників інновацій та широке коло галузевих експертів, щоб дізнатися про майбутні тенденції в свіжому томатному бізнесі.

Нове зростання в категорії томатів стоїть на порядку  денному на абсолютно новому заході для світового бізнесу в кінці цього року.

“Три сцени, більш аніж 40 спікерів, нетворкінг, який постійно змінюватиметься, та виставка компаній, що працюють в секторі томатів. Все це відбуватиметься з 8-ї ранку до 20-ї вечора і лише протягом одного дня (вівторок, 26 листопада), який зручно вписується у графіки роботи та подорожей людей”, – пояснює Майк Ноулс (Mike Knowles), редакційний директор Fruitnet Media International в Європі (Editorial Director, Europe at Fruitnet Media International).

“Організація British Summer Fruits попросили нас більш як десятиріччя назад організувати Global Berry Congress, який тепер перетворився на щорічну подію, яка цього року в Роттердамі в березні залучила близько 600 людей з 50 країн”, – каже Кріс Вайт (Chris White), керуючий директор Fruitnet Media (Managing director at Fruitnet Media). “Зараз ми хочемо зробити те ж саме для томатного бізнесу. Ми використовуємо той самий формат і те саме місце в Роттердамі для проведення Global Tomato Congress, в якому фокус на цьому першому заході буде зосереджений на таких питання, як нові способи зростання категорії в роздрібній торгівлі продуктами харчування, брендинг, стале виробництво, тощо.”

Майже 600 лідерів бізнесу з 50 країн світу зараз щороку приїжджають на Global Berry Congress. Зверніться до нас, щоб дізнатись, як ви можете стати частиною нашої нової події, the Global Tomato Congress!

Детальна інформація та реєстрація https://www.globaltomatocongress.com/

Слідуй за нами @tomatocongress

Джерело: http://www.fruitnet.com/
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів