fbpx
728 x 90

Суниця з високогір’я Альп

Суниця з високогір’я Альп

Італійська компанія вирощує суницю у теплиці на висоті 1200 м над рівнем моря

Компанія Сeradini Group у муніципалітеті Вело Веронезе, провінція Верона (Velo Veronese, province of Verona) на площі 2 га створила потужності для виробництва суниці за інноваційними технологіями на субстраті. Теплиці обладнано системою для збору та очищення дощової води; для подовження сезону виробництва і підтримання мікроклімату встановили систему протидії заморозкам; є також найсучасніші системи моніторингу стану рослин та управління живленням. Стратегічне географічне розташування разом з наявністю корисних ентомофагів і природних профілактичних систем, дозволяє компанії уникати хімічних обробок, які зазвичай супроводжують вирощування суниці.

Теплиці господарства обладнано системою для збору та очищення дощової води. Для подовження сезону виробництва і підтримання мікроклімату встановили систему протидії заморозкам. Є у теплиці також найсучасніші системи моніторингу стану рослин та управління живленням. Стратегічне географічне розташування разом з наявністю корисних ентомофагів і природних профілактичних систем, дозволяє компанії уникати хімічних обробок, які зазвичай супроводжують вирощування суниці.

Нещодавно компанія презентувала нову упаковку Fragolà. Барвистий дизайн передає чітке повідомлення, яке також підтримується віртуальним туром через QR-код. На ній також представлено локацію господарства (Alta Lessinia) і слоган «Смак та аромат Альп».

«Збір гірської суниці розпочався близько місяця тому. Ми поставляємо високоякісну продукцію під брендом Фрагола (Fragola), а збір врожаю триватиме до кінця жовтня», — пояснює Массімо Черадіні (Massimo Ceradini).

«Ми були стурбовані надмірними травневими дощами та малою кількістю світлових годин, оскільки думали, що це негативно вплине на урожайність, але насправді ситуація стимулювала розвиток кореневої системи рослин, і тепер вони отримують вигоду від цього», — підхоплює продукт-менеджер Маттіа Брутті (Mattia Brutti).

Урожай рясний, органолептичні якості та лежкість ягід високі. «Сорти Мурано та Ірма (Murano, Irma) ідеально підходять для вирощування на субстраті у горах. Плоди набирають високого значення Brix, м’якоть щільна, колір яскравий. Звичайно, ми тестуємо й інші сорти, але жоден з них не досяг такої ж якості».

Ціни були дуже високі у середині червня, тоді вони впали і почали зростати кілька днів тому.

Усе організовано до найдрібніших деталей. Близько п’ятдесяти робітників збирають плоди від світанку до опівдня, після чого вони зупиняються, щоб зберегти якість ягід. Потім суницю негайно упаковують і поміщають в холодильник. За кілька годин суниця опиняється у центральному складі і розпродається.

Для більшої інформації:
Massimo Ceradini
Ceradini Group
Tel.: (+39) 045 8510268
Fax: (+39) 045 8518981
Cell.: (+39) 347 5366206
Email: info@ceradinigroup.com
Website: www.ceradinigroup.com

Джерело: www.freshplaza.com
Profihort
ADMINISTRATOR
PROFILE

Радимо також прочитати

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Останні новини

Найбільш коментарів